Derby patřilo domácím

Datum: 9. listopad 2015, 11:05
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Dlouho očekávané derby začalo náporem domácích a už ve 4. minutě neproměnil velikou šanci Kraučuk. Hrál se rychlý hokej. Zaplněný stadión si zakřičel gól v 7. minutě, kdy ujel domácí Mašek a bravurně zakončil. Poté zahodil velikou šanci domácí benjamínek Činčila. Hosté hrozili hlavně v půlce třetiny, kdy hráli přesilové hry a kdy si vytvořili veliký tlak i šance, Pešek v brance však spoluhráče podržel. V této části hosté vyslali na Peška 14 střel oproti 9 domácích.

Ve 22. minutě nahození Váchy skončilo k překvapení všech za zády Koubského a po několika vteřinách rozvlnila síťku v brance hostů pumelice z hole Heřmanského. To bylo dost na hostujícího golmana Koubského, který přenechal místo Jelínkovi. Hosté se ale vůbec nevzdávali a držel nás Pešek v brance. Na konci třetiny hráli domácí přesilovku 5:3, ve které spálil tutovku Dvořák. Zřejmě definitivní úder zasadil hostům v čase 39:59 junior Činčila a šlo se do kabin za stavu 4:0.

V poslední části hry si domácí hráči hokej užívali, ve 46. minutě dal na 5:0 Kraučuk po krásné nahrávce od Maška. Poté se konečně prosadili hosté, kdy branku vstřelil Dolinský. Po chvilce měli dokonce výhodu trestného střílení, ale Radim Křišťan svůj nájezd neproměnil. Došlo i na menší šarvátku u střídaček, kdy do sebe zajeli domácí Kraučuk a hostující Včela. Tento hráč svůj charakter ukázal již v první třetině…. O poslední změnu skóre se v 59. minutě postaral Kubát a upravil na konečných 5:2.

Domácí hráči se tak mohli po zápase pozdravit s fanoušky a užít si závěrečnou děkovačku. Vítězství v tomto zápase se vždy cení dvojnásobně, ale již v neděli hráče čeká další velice těžký zápas, kdy hostíme od 17:00 HC Litomyšl. Všichni jste srdečně zváni.

Partnerem pátečního večera byl Měšťanský pivovar Rebel Havlíčkův Brod, který věnoval ceny pro vylosované diváky a pro nejlepší hráče zápasu. Ceny do soutěže ve střelbě na branku poskytla Solná jeskyně Havlíčkův Brod a domácí klub. Všem tímto děkujeme.

Dík patří i starostovi města Ing. Tomáši Škarydovi a místostarostovi města Ing. Zdeňku Janovskému, kteří společně se zástupcem klubu Petrem Albrechtem předali všem zúčastněným ceny a poděkování patří i Erice Novákové za moderování večera.

HC Chotěboř – HC Světlá n.S. 5:2 (1:0,3:0,1:2)

Branky : Mašek, Vácha, Heřmanský, Činčila B., Kraučuk
Vyloučení : 8:8
Využití : 1:0
Diváci : 450
Sestava : Pešek – Fibikar, Veselý, Vácha, Krejčí, Heřmanský, Novotný, Ludvík, Müller – Mašek, Hajšman, Kraučuk, Žemlička, Svoboda, Dvořák, Eis, Hospodka, Činčila B., Coufal
Nejlepší hráči : domácí – Vácha, hosté – Jelínek
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
24.12.19 10:08 Jaroslav Ludvík
3.01.20 15:33 Jaroslav Ludvík
30.01.20 16:12 Jaroslav Ludvík
13.01.20 12:39 Informační centrum
6.01.20 19:27 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-02-15 18:23:07 Joeyham
2020-02-13 18:17:04 Milan Stránský
2020-02-10 15:19:36 Milan Stránský
2020-02-06 08:31:47 Milan Stránský
2020-02-01 10:06:10 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky