Těsná prohra s Chrudimí

Datum: 10. prosinec 2015, 10:31
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
K prvnímu utkání nadstavbové části KLM přicestovalo do Chotěboře mužstvo HC Chrudim. V domácí sestavě chyběla čtyři jména ze základní sestavy - Kraučuk a Svoboda kvůli zraněním, Vácha a Žemlička z pracovních důvodů. Domácím patřil úvod první části,kdy 3 minuty soupeře zamkla v jeho pásmu, ale Chrudim se rychle rozkoukala, nastěhovala se před Peška, nejdříve zazvonilo břevno a v čase 4:12 otevřel skóre zápasu hostující Karásek po přihrávce Kišše. Chotěboř vyrovnala ve 14 minutě, když se trefil Dvořák, kterému přihrával Eis. Domácí se tlačili dál před Amenta, v 17 min. zahodil 2x šanci Kašpar. V čase 19:20, při přesilové hře domácích, nahodil od modré kotouč Kadlec před gólmana a Kašpar vstřelil svojí první branku v dresu Chotěboře. Tím skončila první třetina, zásahy brankářů 12:15.

O přestávce došlo na slosování vstupenek a 4 diváci si mohli vyzvednout pěkné ceny, které na dnešní zápas věnovali Sativa Keřkov s.r.o., Solná Jeskyně Havlíčkův Brod a domácí klub.

V druhé části se diváci branky nedočkali, ačkoliv šancí na obou stranách bylo dost. Ve 32 min. chytil bombu Kadlece Ament, hosté z brejku taktéž nepřekonali Peška. Hra se přelévala od branky k brance, ale oba gólmani svoje týmy drželi. Na konci druhé části hry fauloval domácí Müller a šlo se do kabin.

V úvodu poslední třetiny měla Chrudim početní výhodu, při které domácím zle zatápěla, ale branka nepadla.Ve 43 min. neudržel nervy na uzdě hostující Dobiaš, který sekl Dvořáka hokejkou do obličeje a putoval rovnou do sprch. Menší trest obdržel i Dvořák. Ve 45 min. zahodil velikou šanci Fibikar, po něm střílel od modré Kadlec, ve 47 min. neproměnil Kašpar, domácím se prostě branku vstřelit nedařilo a tak přišel trest, kdy po chybné rozehrávce v čase 49:13 Chrudim vyrovnala na 2:2, úspěšným střelcem byl Kišš. A aby toho nebylo málo, tak v 53 min. zmrazil domácí hráče i diváky hostující Polák a rázem to bylo 2:3. V 56 min. vychytal Pešek Králíčka při stoprocentní šanci. Domácí nesložili zbraně a bojovali, ale koncovka je slabým článkem tohoto mužstva. Závěr zápasu nezvládl sudí Kolář a domácí Fibikar a po něm i Veselý obdrželi po jeho sporných výrocích osobní tresty. Chrudim držela co nejvíc puk na svých hokejkách a domácím tak nedovolila ani sáhnout ke hře bez brankáře.

Je to škoda, protože hráči si dokáží vypracovat v zápase spoustu šancí, ale chybí zakončení a důraz okolo branky. Chrudim se tady představila tradičně jako velice kvalitní a dobře bruslící soupeř. V neděli naše mužstvo čeká cesta na horký led do Světlé, kde hráči mohou jen překvapit. Proto je přijeďte podpořit v co největším počtu, bude to boj se vším všudy.

HC Chotěboř – HC Chrudim 2:3 (2:1,0:0,0:2)
Branky : Dvořák (Eis), Kašpar (Kadlec) – Karásek (Kišš), Kišš (Karásek), Polák (Karásek,Kišš)
Vyloučení : 5: 4, domácí Fibikar a Veselý 10 min, hosté Dobiaš 5+OK, Polák 10 min.
Využití : 1:0
Rozhodčí : David Kolář – Radek Teplý, Ondřej Škorpil
Diváci : 150
Zásahy brankářů : 42 : 52
Chotěboř : Pešek – Veselý, Fibikar, Novotný, Kadlec, Heřmanský, Krejčí – Mašek, Hajšman, Hospodka, Eis, Kašpar, Dvořák, Petržílek, Ludvík, Adamec, Müller
Chrudim : Ament – Budínský, Vích, Brožek, Urban, Kišš, Karásek, Dobiaš, Novák, Polák, Vágner, Cvrček, Kohoutek, Seidler, Procházka, Králíček
Nejlepší hráči : domácí : Dvořák hosté : Vágner

Ceny pro nejlepší hráče zápasu věnovala firma Aumeto Chotěboř s.r.o., které tímto děkujeme.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
1.04.22 23:10 Ondřej Pravda
11.04.22 13:04 Michaela Pavlasová
25.04.22 23:07 CEKUS a Dobrá společnost
6.05.22 19:03 Jaroslav Ludvík
28.04.22 22:29 Michaela Pavlasová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-04-16 09:17:33 Russian Escorts in Aerocity
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky