Chotěboř prohrála smolně v prodloužení

Datum: 1. únor 2016, 10:43
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Třetí zápas čtvrtfinále play off KLM sehrálo mužstvo Chotěboře v neděli opět ve Světlé n.S., kde se mu před týdnem vůbec nevedlo. Fanoušci byli v očekávání, jak bude zápas probíhat, ve středu se v Chotěboři odehrála vyrovnaná partie, ale štěstí stálo na straně Světlé, která se v sérii ujala vedení 2:0 na zápasy a doma mohla již definitivně rozhodnout o postupu a slavit.

K zápasu neodcestovali zranění Mašek, Eis a Žemlička, distancovaný Fibikar a trenérům se z různých důvodů omluvili i Adamec a Heřmanský, navíc během rozbruslení musel pro opětovné zranění třísel odstoupit i Kadlec, takže sestava se musela jako tradičně lepit do poslední chvíle.

Kdo čekal, že domácí brzy půjdou do vedení a nastřílejí soupeři branky, musel být zklamán. Obě mužstva podala bojovný výkon a nebyla schopná využít ani jednu přesilovou hru, přesilovky Chotěboř prostě neumí zahrát, pokud v nich nevystřelíme na branku, tak je to špatné. Navíc jsme měli hned v úvodu zápasu možnost hrát celé 2 minuty pět proti třem.

Na úvodní branku se tak muselo čekat do 53 minuty, kdy po chybě hostujícího obránce v rozehrávce se ke kotouči dostali Dolinský s Jakubem Doležalem a prvně jmenovaný rozjásal Pěšinky. Radost domácích však neměla dlouhého trvání a za dvě minuty dokázal Hajšman po skrumáži před Koubským stav srovnat na 1:1. Zápas šel do prodloužení. Uběhlo z něho 40 vteřin a domácí Ondřej Včela od modré nahazoval kotouč na branku, před kterou hostující obránci nedokázali odtlačit dobře clonící útočníky, Pešek absolutně nic neviděl a najednou byl kotouč za jeho zády. A bylo rozhodnuto. Paní štěstěna stála opět na straně Světlé. I takovéto branky v zápasech bohužel padají.

Všichni hráči v tomto zápase bojovali a každý odehrál to, na co má. Chtělo to proměnit některou z přesilových her, zápas by se vyvíjel určitě jinak. V brance jsme měli v Peškovi velikou oporu. Zápas tentokrát velice dobře odřídil hlavní rozhodčí, kterým byl Bc. David Kolář. Dík patří divákům, kteří nás auty přijeli podpořit. Jenom mě mrzí, že po středečním domácím zápase, fanoušci nedokáží naplnit autobus, který pro ně byl na včerejší zápas opět připraven.

Nezbývá než poblahopřát Světlé k postupu do semifinále play off KLM, myslím si, že série se odehrála z obou stran korektně jak na ledě, tak v hledišti, bylo se na co dívat a všechny 3 utkání navštívilo mnoho fanoušků a tak by to mělo být.

Nyní nás čeká předkolo play off o pohár Vladimíra Martince, které začínáme na domácím ledě v neděli 7.2.2016 v 17 hod. a přivítáme mužstvo HC Ledeč n.S. Ve středu 10.2.2016 se hraje odveta v Ledči, případný rozhodující zápas odehrajeme opět doma v neděli 14.2.2016 v 17 hod. Předkolo se hraje na 2 vítězné zápasy.

HC Světlá n.S. – HC Chotěboř 2:1 p (0:0,0:0,1:1 – 1:0)

Branky : Dolinský, O.Včela – Hajšman
Vyloučení : 9:7
Využití : 0:0
V oslabení : 0:0
Diváci : 475
Rozhodčí : Bc. David Kolář – Jan Gregar, Jaromír Říha
Nejlepší hráči : Jaroslav Doležal – Matěj Pešek
Sestava : Pešek (Hamarič) – Veselý, Ludvík, Vácha, Novotný, Krejčí – Hospodka, Hajšman, Kraučuk, Dvořák, Svoboda, Činčila B., Petržílek, Coufal, Müller

Výsledky mládeže

Polička – Chotěboř junioři 6:3
Chotěboř – Skuteč dorost 9:4
Chotěboř – Chrudim ml. žáci 6:3
Chotěboř – Chrudim st. žáci 5:9
Havl. Brod – Chotěboř ml. žáci 4:4
Havl. Brod – Chotěboř st. žáci 7:6
x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
1.04.22 23:10 Ondřej Pravda
11.04.22 13:04 Michaela Pavlasová
25.04.22 23:07 CEKUS a Dobrá společnost
6.05.22 19:03 Jaroslav Ludvík
28.04.22 22:29 Michaela Pavlasová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-04-16 09:17:33 Russian Escorts in Aerocity
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky