Dorostenci začali boj o bronz venkovní plichtou

Datum: 7. březen 2016, 17:08
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
K prvnímu zápasu play off o 3. místo KLD Pardubického kraje odcestovali naši dorostenci bez stále ještě distancovaného Kopeckého a zraněného J. Petržílka.

V první části se hrál vyrovnaný hokej, naši hráči šli do vedení brankou J. Marka, kterému nahrával Křišťan. Domácí stav vyrovnali v 18 minutě, ale hosté strhli do konce třetiny vedení na svou stranu, když v 19 minutě po nahrávce Málka překonal přesnou střelou domácího brankáře Sokol.

Ve druhé části hosté zvýšili vedení Málkem na rozdíl dvou branek, nahrával J. Marek. Potom se ale začali dít věci, domácí hráči v rozmezí 27:17 - 29:43 dokázali zápas otočit ve svůj prospěch a byli jednoznačně lepším mužstvem, do kabin se šlo tedy za stavu 4:3.

Třetí část, to byl hokej nahoru dolů, šance ke vstřelení branek měli na hokejkách hráči obou mužstev. V posledních 10 minutách zápasu se přece jenom hosté stále více a více dostávali k brance domácích, ale vyrovnání jsme se nemohli dočkat. Až v čase 54:42 po nahrávce Jaroše se konečně dokázal prosadit do té doby neviditelný Kováč a zařídil tak vyrovnání.

Z mého pohledu velice těžký zápas s výborným soupeřem, který nás nenechal ani na chvíli vydechnout, svoje kvality ukázali na obou stranách brankáři, hráči dřeli a remíza je spravedlivým vyjádřením vývoje zápasu.

Odveta v domácím prostředí nebude vůbec jednoduchá a bude to boj na ostří nože, proto v neděli 13.3.2016 v 16:30 hod. přijďte všichni v co největším počtu mužstvo dorostu podpořit a dohnat je k 3. místu v soutěži.

HC Orli Lanškroun - HC Chotěboř 4:4 (1:2,3:1,0:1)

Branky: Marek J. (Křišťan), Sokol (Málek), Málek (Marek J.), Kováč (Jaroš)
Vyloučení: 5:6