Výhra v Ledči

Datum: 12. leden 2017, 15:04
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila na ledě HC Ledeč nad Sázavou sebevědomě s vědomím, že je potřeba naplno bodovat. Od začátku na ledě dominovala a od 6. minuty vedla 0:1. Po dvou minutách přidala druhou branku v přesilové hře. Soupeř však do pěti minut 2 brankami srovnal a snažil se zápas zdramatizovat. V polovině druhé části navíc soupeř přidal 3. branku a vedl 3:2. Hostující Chotěboři se však nedařilo překonat výborně chytajícího gólmana domácích Davida Vacka. Podařilo se jí to až dvě minuty před koncem a opět bylo srovnáno, stav 3:3. Do začátku třetí části vstoupili lépe domácí, kterým se podařilo opět strhnout vedení na svou stranu a zvýšit stav na 4:3. Hostující Chotěboř však ve 3. třetině vyvinula velký tlak a nakonec v poslední desetiminutovce vstřelila ještě 4 branky a po zásluze si odváží cenné 3 body za vítězství 4:7.

HC Ledeč nad Sázavou - HC Chotěboř 4:7 (2:2, 1:1, 1:4)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 6 Svoboda (Eis), 8 Dvořák (Kadlec, Eis), 38 Dvořák (Mašek Patrik, Nermuť), 48 Hospodka (Mašek Petr), 50 Svoboda (Dvořák), 55 Hospodka (Činčila Benjamin), 59 Hajšman (Mašek Petr, Činčila Benjamin)

Branky a nahrávky (Ledeč nad Sázavou): 11 Křesťan (Havel Marek, Štěpán), 14 Bambula (Štěrba), 28 Blažek (Bambula), 42 Havel Marian (Bambula, Štěrba)
Rozhodčí: Jiří Veselý (Lanškroun) – Mgr. Martin Vepřovský (Hlinsko), Mgr. David Urubčík (Hlinsko)
Vyloučení: 5:2