Vysoká výhra nad Ledčí

Datum: 30. leden 2017, 16:36
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboři tentokrát vyšel začátek utkání, ujala se ve 2. minutě vedení a do 14. minuty to bylo již 3:0. Soupeř sice v přesilovce snížil, ale konec 1. třetiny se uzavíral se stavem 5:1. Ve druhé části soupeř vyměnil gólmana a domácí i přesto s přehledem přidali 4 branky a zvýšili vedení na 9:1. Soupeř se ke konci třetiny zmohl pouze na drobnou korekci, kdy ve svém oslabení snížil na 9:2. Ve třetí části se magickou desítku podařilo překonat až v 52. minutě. Pak se to „najednou „ prolomilo a účet se uzavíral se stavem 12:2, nejvyšším v této sezóně.

HC Chotěboř - HC Ledeč nad Sázavou 12:2 (5:1, 4:1, 3:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 2 Mašek Petr (Hajšman, Hospodka), 6 Dvořák (Vácha), 14 Svoboda (Eis, Dvořák), 17 Beneš (Musílek), 18 Dvořák (Kadlec, Vácha), 21 Eis (Dvořák, Vácha), 24 Svoboda (Dvořák), 30 Mašek Petr (Hajšman, Pešek Matěj), 34 Mašek Petr (Eis), 52 Činčila Benjamin (Dvořák), 57 Svoboda (Kopecký), 59 Beneš (Činčila Benjamin)
Branky a nahrávky (Ledeč nad Sázavou):15 Zmrhal (Krajíček), 39 Krajíček (Štěpán, Havel Marian)

Rozhodčí: Petr Rulíček (Chrudim) – Radek Teplý (Skuteč), Jiří Javůrek (Skuteč)
Vyloučení: 5:6 z toho u hostů místo jednoho trestu nařízeno trestné střílení