Vysoká domácí prohra s Poličkou

Datum: 6. únor 2017, 14:00
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Chotěboř nastoupila proti Poličce ve svém prvním zápase v předkole play off o pohár Vladimíra Martince a nezačala nejlépe. V 7. minutě to bylo již 0:2. Vzhledem k tomu, že se domácí ani po této sprše nevzpamatovali, konečný účet 1. třetiny zněl 0:4. Ve druhé třetině si nechala naše první lajna naložit ještě 3 branky, ke svým 2 z první části tedy celkem 5 kousků a po dvou třetinách se uzavíralo skóre za stavu 0:7. Do třetí části nastoupil za Matěje Peška David Coufal, který si udržel čisté konto. A když se v poslední minutě domácím podařilo vstřelit alespoň čestnou branku, rozcházela se mužstva za stavu 1:7, což je trestuhodné a neomluvitelné. Nic na tom nemění situace, že tyto 4 zápasy v předkole nic neznamenají pro další vývoj v této sezóně. Hokej se totiž nehraje jen na body, ale i pro diváky a nedělní výkon byl více než ostudný.

HC Chotěboř - HC Spartak Polička 1:7 (0:4, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 60 Činčila Benjamin (Eis, Svoboda)

Branky a nahrávky (Polička): 6 Švejda (Boháček Jan, Zobač), 7 Máša (Vápeník, Pazourek), 18 Vápeník (Švejda, Pazourek), 18 Boháček Jan (Boháček Libor, Zobač), 24 Pazourek (Vápeník), 33 Pazourek (Zobač, Vápeník), 40 Boháček Jan (Boháček Libor)

Rozhodčí: Petr Rulíček (Chrudim) – Ondřej Bohuněk (Chrudim), Filip Pecina (Chrudim)
Vyloučení: 8:5