První bod pro Chotěboř v semifinále play off o pohár Vladimíra Martince

Datum: 1. březen 2018, 10:44
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Spartak Choceň 4:2 (1:1,1:1,2:0)

Branky domácí : 0:13 Mašek Petr (Kraučuk, Vlček), 25:07 Hospodka (Krejčí), 49:32 Mendl (Mašek Petr, Kraučuk), 59:07 Dvořák
Branky hosté : 9:00 Prachař Pavel (Pilař Lukáš, Nečas), 28:50 Nečas (Král, Kopečný)
Vyloučení : 3:7, CH - Vácha 5+OK za faul kolenem
Využití : 1:0
V oslabení : 0:0
Zásahy brankářů : 26:48
Rozhodčí : Kukeně - Přichystal, Říha
Diváci : 150
Sestava HC Chotěboř : Hamarič (Pešek Matěj) - Vácha, Kopecký, Mendl, Ludvík Jaroslav, Krejčí, Ludvík Jakub - Vlček, Mašek Petr, Kraučuk, Dvořák, Svoboda, Eis, Hlídek, Hospodka, Žemlička
Chyběli : Pešek Tomáš - Musílek, Bušek, Klofáč, Mašek Patrik - Havel, Křesťan, Nguyen, Činčila B.
HC Spartak Choceň : Zelený - Marek, Vacek, Kousalík, Březka, Kopečný, Nečas, Prachař Pavel, Pilař Lukáš, Krejza, Lichtag, Král, Gregar
V prvním semifinálovém utkání šli domácí velice rychle do vedení a nadále se hrálo dlouhou dobu v pásmu Chocně, ta však zlobila z velice nebezpečných brejků, domácí nevyužili přesilovou hru a hosté stav vyrovnali. Ba co víc, po dle mě nezaviněné (ač hrozivě vypadající) srážce Váchy s Gregarem, kdy Vácha musel po posouzení této situace rozhodčím předčasně do kabin a Gregar na nosítkách na ošetřovnu s naraženým stehnem, měli hosté možnost stav zvrátit na svoji stranu, leč v dlouhé přesilové hře neukázali takřka vůbec nic.
V druhé části to byli opět domácí, kteří se tlačili před Zeleného, kterého překonal Svoboda, branka ?? Ve 26 min. již branka platila, když se trefil Hospodka. O chvíli později Nečas stav vyrovnal. Obraz hry byl i nadále stejný, mírnou převahu měli domácí, pokud Choceň zahrozila, tak zase z rychlých protiútoků.
V poslední části nahodil puk na bránu Mendl, Zelený neviděl a puk skončil za jeho zády. Choceň zbraně rozhodně neskládala a ze všech sil se snažila stav vyrovnat, velikým nebezpečím byl hlavně aktivně hrající Prachař, ale Hamarič spoluhráče držel. Dvě minuty před koncem zápasu si hosté vzali oddechový čas a zkusili hru v 6, obrovský závar a tlačenici před Hamaričem domácí s velikým štěstím ustáli a Dvořák po chvilce pečetil vítězství gólem do prázdné brány.
Slabinou obou mužstev byla hra v početní výhodě. Oběma mužstvům chybělo několik hráčů. Za domácí hráli hlavně ti, co zde hokej hrát chtějí.
První bod zůstal tedy v Chotěboři, v neděli se v Chocni hraje druhý zápas, případný třetí a rozhodující ve středu v Chotěboři.
Děkujeme fanouškům za povzbuzování, křiklouni co na hráče a domácí lavičku křičí, ať příště zůstanou raději v teple doma.
Kdo můžete, pojeďte nás v neděli do Chocně podpořit, děkujeme.Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
23.07.18 17:39 Benediktus
21.08.18 23:29 iChotěboř
27.07.18 19:47 Milan Stránský
24.08.18 12:41 Blanka Lorencová
3.09.18 16:38 Petr Kletečka
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2018-09-17 13:31:36 JJ
2018-06-21 18:34:43 Mr Barry Mike
2018-06-14 13:08:27 Ced
2018-05-19 22:16:51 Lukáš Vajrych
2018-05-11 00:03:11 Appbaixar
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER