Jarní část sezóny zahájena

Datum: 27. duben 2018, 12:19
Autor: Lenka Mečiarová
Rubrika: Ostatní
V sobotu 31.3.2018 mažoretky Junior Chotěboř zahájily svoji jarní část sezóny. Vše začalo v Kolíně na soutěži O pohár ze zámku. Sobotního programu se jako první zúčastnila naše nejmladší sóla. Nelinka Vavříčková a Lucinka Mečiarová předvedly svá vystoupení mezi prvními soutěžícími. A vystoupení to byla úspěšná! Nelinka si odvezla bronzovou medaili a Lucinka krásné čtvrté místo. Poté to na startovní ploše rozjely Sabča Blažková a Natka Stehlíková. Bez jediného pádu, s velkým nasazením a úsměvem na tváři holky předvedly, co nacvičily. Ani ony se ve velké konkurenci neztratily a domů přivezli krásné páté místo. O poslední sobotní vystoupení se postaralo naše juniorské trio. Sabča, Natka a Lucka v premiéře za své trio získaly stříbrné medaile. V neděli jsme se do Kolína vrátily. Na programu byla taneční mažoretkové vystoupení. V této kategorii soutěžila Lucinka Stehlíková a také sesterské duo holek Stehlíkových. Opět musím vyzdvihnout výkon především Lucie Stehlíkové v jejím sólu. Ani v neděli jsme neodjížděly z prázdnou. Sesterské duo si odvezlo bronzové medaile.

Další naší soutěží, které se naše mažoretky zúčastnily, byl Přibyslavský pantoflíček. Tentokrát jsme vyjely s naší skupinou Princezny. Holčičky zde předvedly svoji novou sestavu ve svých nových kostýmech. Musím je všechny pochválit za skvělý výkon. Ani z této soutěže jsme neodjely z prázdnou. Stříbrný pohár pro naše zlaté princezny rozšířil naši sbírku úspěchů.

Sezóna je v plném proudu. Teď nás čeká jedna soutěž za druhou. Ať už půjde o nepostupové či postupové soutěže, tak nám držte pěsti. Na naše nové sestavy a nové kostýmy se můžete přijít podívat v pátek 20.4.2018, kdy JUNIOR DDM-SVČ pořádá Akademii svých zájmových kroužků. A už teď se s námi společně můžete těšit na závěr sezóny, kdy se 16.6.2018 v Chotěboři bude konat již 5. ročník naší nepostupové mažoretkové soutěže Juniorská hůlka. Jste srdečně zváni.
x x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
29.06.18 10:50 Petr Kletečka
29.06.18 11:05 Pojďme To Změnit
12.07.18 23:26 Dobrá společnost
23.07.18 17:39 Benediktus
8.07.18 22:42 Kino na kolečkách
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2018-06-21 18:34:43 Mr Barry Mike
2018-06-14 13:08:27 Ced
2018-05-19 22:16:51 Lukáš Vajrych
2018-05-11 00:03:11 Appbaixar
2018-05-10 23:58:36 mister juan
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER