Informace z hokejového klubu

Datum: 23. srpen 2018, 15:04
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Informace z hokejového klubu

Začátek další hokejové sezóny se nezadržitelně blíží a tak všem partnerům klubu a fanouškům níže trochu přiblížíme dění v klubu.
Po skončení soutěží v jednotlivých kategoriích koncem března si nejeden fanoušek možná myslí, že vše začne zase až na podzim. Sezónu je však třeba předem kompletně po všech stránkách zajistit. Vedení klubu shání finance, což je stále složitější, oslovuje nové sponzory, jedná s provozovatelem zimního stadionu, řeší se hráčské a trenérské obsazení mužstev a soutěží, připravuje se valná hromada členů HC, koncem května se podávají na hokejový svaz již přihlášky.
V tu dobu již ve všech mužstvech probíhá I. část letní přípravy, která končí na konci června. Ani v létě funkcionáři klubu nemohou zahálet, vzhledem k přibývající administrativě je stále téměř denně co řešit a zajišťovat. Začátkem srpna již všem mužstvům začíná II. část letní přípravy a všichni hráči se těší, kdy se již sklouznou na ledové ploše.
I letos některé soutěže začínají velice brzy (7.9.) a tak je nutné sehnat ledovou plochu k tréninkům, např. v Havlíčkově Brodě, Hlinsku, či Světlé n. S. Toto stojí všechny nemalé peníze, ale nelze naskočit do soutěží bez tréninků na ledě. Ledová plocha by měla být v Chotěboři připravena začátkem září.
Město Chotěboř a provozovatel zimního stadionu Teles Chotěboř s.r.o. však provedli na strojovně úpravy ke zvýšení výkonu a efektivity chlazení. Dále bylo nainstalováno zcela nové osvětlení. Toto vše se zcela jistě promítne v úspoře elektrické energie.
Níže k jednotlivým kategoriím :
A mužstvo : bude hrát tradičně KLM Pardubického kraje. V kádru došlo k výrazným změnám - hostování skončilo Křesťanovi, Havlovi, Buškovi, Nguyenovi, s hokejem se rozhodli skončit Klofáč a Mašek Patrik, Vácha neodolal nabídce nedalekého Hlinska a odchází na roční hostování. U mužstva skončil taktéž asistent trenéra Aleš Vomela.
Co se týká příchodů, tak z Havlíčkova Brodu přicházejí Jelínek, Suchý, Pecen a Lacina. Hokejový svaz zařadil mezi dospělé i hráče ročníku 1999 a tak se budou v průběhu září snažit vybojovat místo v sestavě hráči Kopecký, Málek a Březina. V průběhu sezóny mohou případně dostat šanci a naskočit i hráči z mužstva juniorů.
Připraveny jsou 4 přípravné zápasy, z toho 2 v domácím prostředí.
Soutěž začíná 30.9. domácím zápasem s Chocní, systém soutěže je stejný jako v předešlých dvou sezónách.
Junioři : regionální liga juniorů, taktéž stejný systém jako v předchozí sezóně, po odehrání základní části se spojí podle umístění kluby z dalších skupin, kde opět čeká zřejmě daleké cestování za soupeři. Začátek soutěže již 7.9. doma s Chrudimí.
Dorost : regionální liga dorostu, platí totéž co v případě juniorů, začátek soutěže 15.9. v Ledči n. S.
Mladší žáci : liga mladších žáků Pardubického kraje, začátek 15.9. doma s Moravskou Třebovou.
2010 : krajská liga přípravek Kraje Vysočina
2011 : minihokej - turnajově
2012 : minihokej - turnajově
Vedení klubu děkuje sponzorům klubu, fanouškům a všem, kteří pomáhají klubu a zasluhují se tak o to, aby se v Chotěboři mohla odehrát jedna z dalších hokejových sezón.
Těšíme se na Vás na některém ze zápasů našich mužstev.
Podrobnější informace najdete na webových stránkách klubu.
www.hcchot.cz

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
21.09.20 10:03 Dobrá společnost
9.09.20 20:43 Jaroslav Ludvík
1.09.20 15:01 Dobrá Společnost
13.09.20 19:31 Jaroslav Ludvík
16.09.20 09:49 Michaela Pavlasová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky