Defibrilátor AED na zimním stadionu v Chotěboři

Datum: 29. srpen 2018, 13:16
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Vedení hokejového klubu HC Chotěboř si dalo za cíl zajistit v rámci ochrany zdraví všech hráčů, diváků a návštěvníků zimního stadionu z řad široké veřejnosti přístroj, kterému se říká defibrilátor.
Defibrilátor je lékařský přístroj používaný k defibrilaci při kardiopulmonární resuscitaci, schopný elektrickým výbojem obnovit správnou činnost srdce. AED (automatický externí defibrilátor) je moderní zdravotnický přístroj, který pomáhá zachránci poskytnout první pomoc a v případě nutnosti defibriluje postiženého - dodá postiženému elektrický impuls.
Při výběru defibrilátoru bylo dbáno na to, aby tento přístroj byl kvalitní, komunikoval dostatečně s obsluhou, která se ho nebude obávat použít a plnil tak svůj účel. V neposlední řadě se hledělo i na rozumnou cenu.
Názory a rady ohledně výběru defibrilátoru jsme čerpali v řadách hasičů, na ostatních zimních stadionech kde již tento přístroj mají, v záchranné službě, či v řadách lékařů a zdravotníků uvnitř klubu.
Hokejový klub potom vstoupil do jednání s provozovatelem zimního stadionu, společností Technická a lesní správa Chotěboř s.r.o. a s jeho jednatelem p. Ing. Ladislavem Dopitou, který zakoupení tohoto přístroje uvítal jako dobrou a prospěšnou věc. Jednoznačně jeho nákup podpořil a v rámci rozpočtu společnosti se podařilo vyčlenit potřebnou finanční částku.
V současné době je defibrilátor již nainstalován na zimním stadionu v prostoru hráčských lavic a umístěn v přehledné označené skříňce. Je připraven k případnému okamžitému použití.
Tato skříňka je zabezpečena alarmem, který zajistí, aby defibrilátor nebyl zneužit nějakým zvědavcem, ale sloužil pouze ke svému účelu.
Hokejový klub tímto velice děkuje provozovateli zimního stadionu, který tímto dal jasně najevo, jak si cení lidského života a jak je pro něj důležitá ochrana zdraví všech uživatelů včetně diváků.Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
27.10.18 16:41 Pojďme To Změnit
20.10.18 13:33 Pojďme To Změnit
22.10.18 07:41 Zastupitelé za ODS
3.10.18 11:20 Pojďme To Změnit
23.10.18 19:41 Budoucí zastupitelé za ANO 2011
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2018-11-13 05:51:40 Gina
2018-11-09 11:39:00 Sláva
2018-11-07 22:19:14 Lupič
2018-11-06 13:09:08 Tereza Pešková
2018-11-04 07:45:06 Bobeš
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER