Hokejové čtvrtfinálové ohlasy

Datum: 11. únor 2019, 20:33
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Čtvrtfinálové ohlasy

Aleš Kraučuk - trenér :
Utkání bylo opět hodně vyrovnané, soupeř jednu šanci proměnil a dostal se do vedení. My jsme bohužel neproměnili žádnou přesilovou hru i když jsme hráli 2x 5:3. A jak se říká, když mužstvo nepromění přesilovou hru 5:3, nemůže vyhrát. Kaňkou na zápase je úmyslný zákrok na Dvořáka, kterého zřejmě čeká operace kolene. My jsme dnes prohráli, ale série pokračuje dál ,vedeme 2:1 na zápasy a těšíme se na domácí utkání.
Chtěl bych poprosit všechny fandy chotěbořského hokeje, ve středu neseďte doma a přijďte nás podpořit v důležitém utkání.

Dominik Suchý - obránce :
Do třetího zápasu jsme šli s vedením 2:0 a řekl bych, že i naladěni na ukončení série. Navzdory těmto okolnostem jsme do zápasu nevstoupili příliš dobře a první třetina patřila Světlé. Od druhé periody se výkon zlepšil, hru jsme vyrovnali a dostávali jsme se do gólových příležitostí. Trochu nás srazil inkasovaný gól v půlce zápasu, který přišel z protiútoku po sporném zákroku na Dvořku při jeho samostatném úniku, ale na druhou stranu jsme dostali výhodu přesilovky 5 na 3, ve které jsme mohli a měli vyrovnat. Ve třetí třetině přišla druhá dvojnásobná početní výhoda a jak říká staré hokejové pravidlo, kdo nepromění tuto výhodu, nemůže zápas vyhrát. To se potvrdilo a po nevyužití přesilovky následovala druhá branka. Bohužel opět sporná, na nás poté byla vidět frustrace a již jsme se nedokázali zkoncentrovat natolik, jako například v prvním utkání, abychom se pokusili se zápasem ještě něco udělat. Stav série je tedy 2:1, my jsme ale stále na koni, "matchball" je na naší straně a ve středečním domácím zápase uděláme vše pro to, aby tato série skončila a věříme, že nás v tom přijdou podpořit i fanoušci a to v co nejvyšším počtu!

Jakub Ludvík - obránce :
Další velmi těžký zápas, ve kterém jsme bohužel nedokázali vstřelit ani jeden gól, což rozhodlo o výhře soupeře. V zápase jsme hráli dvě celkem dlouhé přesilovky 5 na 3, ale proti Světlé nám zatím přesilové hry moc nejdou. První třetina skončila 0:0 a ačkoliv jsme ve druhé dostali gól na 1:0, tak jsme stále věřili, že zápas dokážeme otočit, jako v předchozích utkáních. Tentokrát si ale skláři dokázali svůj náskok uhlídat a ještě zvýšit. Celý zápas nás opět držel Péša, který chytal výborně a na kterého se můžeme spolehnout celou sérii. Soupeř má kvalitní, zkušený tým a nebude lehké udělat ten poslední krok k postupu. Osobně věřím, že se naše produktivita zvýší a pokud budeme hrát dobře v obraně, budeme ve středu slavit postup před našimi fanoušky, kterým musíme poděkovat za skvělou atmosféru jak v Chotěboři, tak i ve Světlé.

Benjamin Činčila - útočník :
Myslím, že jsme včera podali dobrý týmový výkon, který nám bohužel nestačil na vítězství, zejména kvůli slabé produktivitě. Ale to už je za námi, my v sérii stále vedeme a teď už se soustředíme jenom na středu. Věřím, že když zlepšíme zakončení, náš tým se semkne, necháme na ledě všechno a naši skvělí fanoušci nás znovu přijdou v hojném počtu podpořit, tak sérii doma ukončíme a oslavíme postup do semifinále.
Na středu se moc těšíme, díky za Vaší podporu.

Luboš Dvořák – útočník, kapitán mužstva :
Ve 3. čtvrtfinále jsme si připsali první prohru, ale vzhledem k síle soupeře se asi nedalo očekávat, že bychom vyhráli 3:0 na zápasy. Řekl bych, že se od nás trochu odvrátilo štěstí, které jsme měli první dva zápasy, ale jak říká jedno pravidlo, když neproměníš v zápase přesilovku 5 na 3, tak nemůžeš chtít vyhrát a my takové přesilovky měli dvě. V sérii však stále vedeme 2:1 a ten poslední krok se pokusíme urvat ve středu na domácím ledě, před domácím publikem. Proto žádáme všechny fanoušky, aby nám přišli vytvořit pořádnou domácí kulisu a pomohli nám v cestě do semifinále!! Děkuji.

Václav Svoboda - útočník :
Sérii se Světlou máme skvěle rozjetou a byla by opravdu velká škoda tuhle situaci nevyužít. Mohli jsme ji sice ukončit už v minulém zápase, soupeř je však kvalitní, zápasy vyrovnané a o vítězství rozhodují jen drobnosti. Přesto věřím, že v utkání na domácí půdě bude se Světlou to poslední a my si se všemi diváky užijeme oslavy doma !


Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
30.01.20 16:12 Jaroslav Ludvík
3.01.20 15:33 Jaroslav Ludvík
13.01.20 12:39 Informační centrum
6.01.20 19:27 Jaroslav Ludvík
5.02.20 21:23 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-02-15 18:23:07 Joeyham
2020-02-13 18:17:04 Milan Stránský
2020-02-10 15:19:36 Milan Stránský
2020-02-06 08:31:47 Milan Stránský
2020-02-01 10:06:10 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky