Vyjádření výboru HC Chotěboř k projevu hnutí ANO na veřejném zasedání zastupitelstva města

Datum: 16. duben 2019, 21:45
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Pan Munia přednesl tyto body:

1) Schůze ohledně dostavby zimního stadionu se neúčastnili zástupci HC.

Schůzek ohledně dostavby se zúčastnilo opakovaně několik našich zástupců. Pan Cempírek 3x, J. Ludvík 1x, J. Nejedlý 1x a dále pak za náš klub 2x ing. Milan Landsman a 2x V. Hospodka. Schůzek se zúčastnil i p. P. Albrecht, který byl v tu dobu členem výboru HC. Nad plány se sešel opakovaně výbor HC. K dostavbě byla svolána i schůzka trenérů a vedoucích mužstev.

2) Obsazení trenéra do malých klubů T. Melounem.
a) První rok výběrové řízení, ve kterém jsme vybrali M. Kubáta.
b) Další rok již bez výběrového řízení byl obsazen T. Meloun.

a) Souhlas s výrokem pana Munii.

b) Poté, co nám nebyla poskytnuta dotace na trenéra do malých klubů, pan Martin Kubát přestal být jakkoliv aktivní v jakékoliv činnosti pro HC. Naopak T. Meloun trénoval dále dorost, pomáhal organizovat náborové akce, jako Pojď hrát hokej a podílel se i na trénování náboru HC. Proto byl jasnou volbou pro obsazení pozice trenéra do malých klubů. Pan V. Hospodka neměl o tuto práci zájem. Žádné výběrové řízení nebylo ze strany ČSLH požadováno.

3) Neúčast T. Melouna na trénincích.

T. Meloun vedl jako hlavní trenér kategorii 2009 a mladší. U dalších kategorií byl jako asistent trenéra. Dále vedl školičku bruslení a organizoval bruslení pro školky. Dále pomáhal didakticky i s vedením tréninků této kategorie za spolupráce s hlavním trenérem této kategorie T. Brzkem.

4) Smlouva s T. Melounem na 4 roky.

Smlouva se podepisuje na každý rok nová.

Vyjádření HC k jednotlivým bodům :

5) HC nemá trenéra brankářů., rodiče vozí své děti na brankářské tréninky do Světlé n. S.

Trenérem brankářů je J. Nejedlý. Brankářské tréninky byly pravidelně každé pondělí od 16:45 hod. do 17:45.
Brankářské tréninky ve Světlé n. S. nebyly žádnými tréninky. Byl to jednodenní brankářský kamp, který pořádala společnost Goalie Academy, zastoupená panem Višňákem. Tam se mohl přihlásit každý. Cena této akademie je 1990,- Kč a pořádá jí soukromá společnost. Toto pan Višňák pořádal jednou i zde v Chotěboři a pořádal by rád v budoucnu i nadále, ale dle něho zde k tomuto není vůbec dostatečné zázemí na zimním stadionu.

6) Úbytek hráčů do okolních klubů.

Zákonní zástupci z okolních obcí se mohou sami svobodně rozhodnout, do kterého hokejového oddílu své děti přihlásí.
Zákonní zástupci z obce na půli cesty mezi Chotěboří a H. Brodem si většinou vyberou vozit svého potomka do většího, pro ně atraktivnějšího klubu, s lepšími podmínkami, s větší hráčskou základnou, jehož A tým hraje vyšší soutěž. Bohužel klubu jako je H. Brod nemůžeme konkurovat.
Máme letos, ale již i opačný případ., kdy do naší kategorie nejmenších jezdí kluci z Havl. Brodu. To samé v kategorii, kde mají své syny zástupci hnutí ANO. Letos jeden tatínek vozil synka na tréninky této kategorie do Chotěboře.

7) Pokles návštěvy diváků na A tým.

Toto není pravda. Návštěva je odpovídající velikosti města. Navíc společně s fotbalem jsme oddíl s největší návštěvností, kdy třeba na čtvrtfinále se Světlou na náš zimní stadion dorazilo okolo 600 lidí.

8) HC nevyužívá prostory v prvním patře budovy zimního stadionu.

HC má platnou smlouvu o pronájmu zimního stadionu s firmou TELES Chotěboř. Všechny prostory, které má HC k dispozici, využívá beze zbytku a využil by i další, leč jsou obsazeny.

9) Střelnice je umístěna do nejmenší místnosti na zimním stadionu, kam se vejdou jen 2 hráči.

Pokud by se zástupci hnutí ANO byli podívat v prvním patře, zjistili by, že toto byla jediná volná místnost. Naštěstí pro HC i největší. Je totiž přes celou šířku budovy. Díky vstřícnosti firmy TELES a taktéž města Chotěboř, jsme tuto místnost dostali do užívání. Do této střelnice se bez problémů vejdou 4 hráči.
Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
4.09.21 11:15 Jana Barčáková
31.08.21 08:46 Zdeněk Janovský
13.09.21 20:28 Jaroslav Ludvík
6.09.21 19:36 Jaroslav Ludvík
9.10.21 19:45 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
2021-06-18 00:01:16 oliver Henrich
2021-06-05 08:23:20 Milan Stránský
2021-03-08 06:02:34 jyoti kumar
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky