Informace o dění v hokejovém klubu

Datum: 24. červen 2019, 21:24
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Dovolte, abychom Vás informoval o dění v našem klubu před novou sezónou.
V současné době postupně všem mužstvům končí I. část, pro hráče nepopulární letní přípravy, která je však nezbytně nutná. Mužstva střídala posilovnu, sportovní halu, nový multifunkční povrch na ploše zimního stadionu, letní stadion a přírodu v okolí Chotěboře.
Již do konce května jsme museli podat přihlášky do soutěží a jsme velice rádi, že jsme mohli přihlásit všechny dostupné kategorie, kromě starších žáků.
A mužstvo bude nadále nastupovat ve velice kvalitní soutěži - krajské lize mužů Pardubického kraje, ve které bude hrát celkem 10 mužstev, systém je stejný včetně play off jako v předešlých sezónách a určitě se bude na co dívat.
Začátek soutěže je plánován na neděli 29.9., ale již předtím naše mužstvo odehraje několik přátelských zápasů o kterých budete včas informováni.
Mužstva juniorů a dorostu začínají soutěže již v pátek 6.9. a budou hrát soutěže řízené přímo centrálně Českým svazem ledního hokeje - regionální ligu juniorů a regionální ligu dorostu.
Obě soutěže jsou již třetím rokem velice finančně náročné, neboť po odehrání základní části se mužstva z jednotlivých skupin rozdělí a vytvoří se další nové skupiny, při kterých se spojí několik krajů a mužstva bude čekat velice daleké cestování, které je obrovskou finanční zátěží pro všechny kluby, které musí vynakládat nemalé částky za dopravu. Marně kluby volají po nějakém jiném modelu.
Bohužel jiná cesta není, neboť pokud chtějí kluby vychovat nějaké hráče, nezbývá jim nic jiného než tyhle soutěže hrát. V opačném případě bychom zničili veškerou koncepční práci a výchovu hráčů, kteří by museli ve věku 15 - 19 let skončit s hokejem, kterému se věnují od 4 let.
Další kategorií jsou mladší žáci, kteří budou hrát ligu žáků Pardubického kraje, kde budou mít celkem 7 soupeřů a hrát budou zřejmě čtyřkolově 28 zápasů.
Poslední kategorie patří ročníkově nejmenším hokejistům, když ročníky 2009, 2010, 2011 a 2012 budou hrát turnajové soutěže v minihokeji, které organizuje a řídí hokejový svaz Vysočina.
Zhruba začátkem srpna začne všem mužstvům II. část letní přípravy, během které si již postupně hráči vyzkouší i ledovou plochu na okolních stadionech.
V Chotěboři bude ledová plocha připravena od pondělí 2.9., kdy se naplno začne psát další hokejová sezóna a pevně věříme, že bude minimálně na stejné úrovni jako ty předchozí.
Touto cestou bychom Vás chtěli již nyní na naše zápasy předem pozvat a zároveň všem poděkovat za to, že právě díky Vám zde bude hokej nadále psát historii.
Věřte, že si tohoto v klubu všichni velice ceníme a budeme Vám chtít udělat tu nejlepší reklamu.
I během léta se Vás budeme snažit informovat o dění v klubu.
Přejeme všem krásné léto, pohodovou dovolenou a v září se těšíme na viděnou na našem stadionu, kde na Vás bude čekat nejedno překvapení.

Komentáře:

Odpověď pro:  Milan Stránský /

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 25.06.19 08:13
Autor: Milan Stránský
Titulek:
Díky za přehlednou informaci.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
24.10.21 08:56 Jaroslav Ludvík
6.11.21 14:38 Petr Kletečka
9.10.21 19:45 Jaroslav Ludvík
18.10.21 18:07 Jaroslav Ludvík
5.10.21 17:16 Blanka Lorencová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
2021-06-18 00:01:16 oliver Henrich
2021-06-05 08:23:20 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky