Rozhovor s trenéry HC Chotěboř před začátkem soutěže

Datum: 30. září 2019, 19:00
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Ve středu 2.10. zápasem v Chocni vstoupí naše mužstvo do dalšího ročníku KLM Pardubického kraje a tak jsem položil několik otázek hlavnímu trenérovi Aleši Kraučukovi a svůj názor vyjádřil níže i jeho asistent Bohumil Koubek.

Aleš Kraučuk :

Jak by jsi zhodnotil průběh letní přípravy, jak probíhala ?

Letní příprava probíhala v květnu a červnu, scházeli jsme se 3x v týdnu a zaměřili jsme se na trénink vytrvalosti, síly a rychlosti.

Co následná příprava na ledě a přátelské zápasy ?

Na led jsme šli 20.srpna a tréninky byly zaměřeny hlavně na bruslení a herní činnosti jednotlivce, v posledních 14 dnech se už věnujeme herním kombinacím a hernímu systému, který chceme hrát. Odehráli jsme 5 přátelských utkání s bilancí 3 výhry a 2 prohry.

Co říkáš hráčskému kádru, máš již jasno o sestavě ?

Hráčský kádr je na papíře docela široký, ale realita je kapku jiná. Vzhledem k pracovním či studijním povinnostem ta docházka na tréninky není taková jakou bych si představoval. Proti loňské sezóně jsme posílili na brankářském postu o Tomáše Kulicha z Pardubic a na postu obránce přišel Martin Kříž z II. ligového Havlíčkova Brodu. Ještě by se nám hodili 1-2 útočníci. O sestavě mám z 80% jasno, ale bude záležet na tom, jak někteří hráči budou přistupovat k docházce na tréninky a zápasy.

Co očekáváš od soutěže, kde by jsi hledal favority ?

Očekávám vyrovnanou soutěž a mezi favority bych zařadil Českou Třebovou a Moravskou Třebovou, ale třeba někdo překvapí a já doufám, že to budeme my.

Jaké máš s mužstvem cíle ?

Já jsem člověk, který když něco dělá, tak to dělá na 100% a mám ty nejvyšší cíle, takže to chceme vyhrát. Věřím, že kluci také a podle toho budou přistupovat k tréninkům a zápasům.
Čeká nás zřejmě asi poslední sezona v KLM Pardubického kraje, jak se na tohle díváš ?
My bychom šli hrát přebor kraje Vysočina, kde se hraje pouze 1x týdně. Dříve jsem to odsuzoval, protože hrát 1x týdně se mi zdá málo, ale po zkušenostech, kdy v týdnu máme rok od roku větší problém dát dohromady sestavu, se na to už dívám malinko jinak. Bylo by dost nových soupeřů a třeba kvalita by nebyla tak špatná, uvidíme co přinese čas.

Co řekneš hráčům před prvním zápasem ?

Hráčům řeknu, aby hráli to, co trénujeme a dali do toho srdíčko a výsledky určitě přijdou. Nastoupíme v krásných nových dresech, takže oblečený budeme pěkně, tak ať předvedou ještě také oni pěknou hru.

Co by jsi vzkázal fanouškům, případně vedení klubu ?

Přijďte na první domácí utkání podívat se na nové dresy a na nové hráče, my předvedeme dobrý výkon a věřím, že se budete rádi vracet a povzbuzovat náš tým po celou sezónu.

Bohumil Koubek :

Letní přípravu jsem neabsolvoval, ale podle hlavního trenéra proběhla v pohodě.
Příprava na ledě i přátelské zápasy, to se mi celkem zamlouvalo, ale bohužel až na velikou absenci hráčů, kde bych čekal rozhodně větší účast !!!
Kádr je hodně slušný a sestava bude bohužel vždy závislá na tom, kdo bude k dispozici, což bude alfa a omega naší hry, protože když budeme kompletní, tak věřím, že jsme schopni vylepšit naše poslední umístění a to by znamenalo umístit se do třetího místa.
Soutěž bude hodně vyrovnaná a věřím, že v ní budeme hrát důstojnou roli a jestli to bude naše opravdu poslední sezona v KLM Pardubického kraje, tak to bude bohužel ke škodě Chotěbořského hokeje a i proto bych vzkázal všem fanouškům, ať chodí v hojném počtu, skvěle fandí jako vždycky a užijí si to, protože si myslím, že ostatní přebory tak kvalitní úroveň hokeje nemají, ale to samozřejmě neznamená, aby potom fanoušci příští sezonu nechodili !!

Děkuji Vám za rozhovor.
Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
4.09.21 11:15 Jana Barčáková
31.08.21 08:46 Zdeněk Janovský
13.09.21 20:28 Jaroslav Ludvík
6.09.21 19:36 Jaroslav Ludvík
9.10.21 19:45 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
2021-06-18 00:01:16 oliver Henrich
2021-06-05 08:23:20 Milan Stránský
2021-03-08 06:02:34 jyoti kumar
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky