Po fantastickém výkonu výhra na ledě Kohoutů z České Třebové

Datum: 9. únor 2020, 19:55
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej

HC Kohouti Česká Třebová : HC Chotěboř 3:4 (2:1,0:3,1:0)

Branky domácí : 1:14 Pažourek (Filip), 6:39 Veverka (Šejba),46:12 Filip (Křečan, Hemský)

Branky hosté : 1:32 Činčila (Mendl), 25:35 Dvořák (Klofáč), 29:32 Dvořák – TS, 36:42 Mendl (Mašek)

Vyloučení : 7:9

Využití : 0:1

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 36:26

Rozhodčí : Vrba, Čížek – Padevět, Kis

Diváci : 640

HC Kohouti Česká Třebová : Nimmerrichter (Vlk) – Holík, Velinský, Pažourek, Žouželka, Jemelka, Poul, Pražák – Fůzik, Plášek, Šejba, Veverka, Hemský, Prachař, Vaňo, Křečan, Král, Korhoň, Filip

HC Chotěboř : Pešek (Kulich) – Lacina – Klofáč, Kříž – Suchý, Mendl – Ludvík Jakub, Kopecký – Musílek, Mašek – Vlček – Ludvík Jaroslav, Dvořák – Svoboda – Eis, Vantuch – Hospodka Jan – Činčila, Březina

Chyběli : Novák – Jaroš, Kraučuk, Pecen, Hospodka Jakub

Začátek třetího zápasu se domácím vydařil, prakticky první střelu Filipa Pešek ztlumil sice betony, mezi nohama puk prošel a Pažourek kotouč již pouze dorazil do branky. Po chvilce se ale hra dostala do pásma Kohoutů, Mendl od modré vystřelil a Činčila dorážkou vyrovnal na 1:1. V 6 min. střílel do břevna Hemský. Kohouti šli do vedení v 7 min. když přes obránce střílel Veverka. V 8 min. spálil šanci Plášek, v 10 min. Korhoň. V 10 min. byl vyloučen Hemský a do šance se naopak dostali domácí. Ve 12 min. fauloval za hostující brankou Kříže rozjetý Veverka, kotouč byl v tu dobu na síti na brance, ani jeden sudí nenašel odvahu tento Veverkův nájezd potrestat. V 17 min. měl dobrou příležitost hostující Svoboda, ale netrefil branku. V 19 min. to zkoušel Mašek. Hosté v této části působili dost zakřiknutě, naopak domácích byl plný led.
Do druhé části nastoupilo zcela jiné hostující mužstvo. Na začátku byl vyloučen Jakub Ludvík, od modré střilel Velinský, ale Pešek kryl. Po chvíli šel na trestnou lavici Klofáč a domácí hráli 30 vteřin přesilovou hru 5:3, střílel pěkně Poul, hosté se ale ubránili a po návratu na led Klofáč ujel, vystřelil a Dvořák stav vyrovnal. Ve 30 min. fauloval Holík Dvořáka a ten z trestného střílení poslal hosty do vedení. Potom byli vzájemně vyloučeni Veverka s Křížem a hrálo se ve 4. Ve 36 min. šel na hanbu Pažourek a po minutě střílel Mašek, kotouč se odrazil od betonu brankáře a Mendl uklidil kotouč do prázdné branky a bylo ještě veseleji - 2:4. Závěr třetiny dost neunášeli domácí Veverka a Holík, na trestnou lavici po chvíli putoval také hostující Vlček.
Poslední část hry přinesla od začátku do závěrečného hvizdu sirény boj jako břitva, diváci se měli rozhodně na co dívat. Hosté měli výhodu přesilové hry při vyloučení Velinského. Ve 47 min. snížil stav domácí Filip, za další minutu zazdil vyrovnání Vaňo. Hosté se ubránili i když byl vyloučen Vantuch za sekání a následně po něm Jar. Ludvík za nedovolené bránění domácího brankáře, který tradičně nezklamal a zahrál pěkný herecký výkon. Domácí do konce zápasu stůj co stůj chtěli stav vyrovnat, hosté ale dobře bránili a Pešek chytil i nemožné, navíc útočníci podnikali rychlé výpady do otevřené obrany. V čase 59:42 vlétl do Klofáče Král, spadl a domácí měli možnost přesilové hry, odvolali brankáře, ale hostující hráči ubránili a mohli se s fanoušky radovat.
Smekám před celým mužstvem, po nevýrazné první třetině a důrazném pohovoru v kabině hráči zabrali a odvedli maximum, kdo za nimi dnes přijel, nemůže litovat. Fanouškům děkujeme.
Chotěboř se tak v sérii ujímá překvapivě, ale zcela zaslouženě vedení 2:1 a ve středu bude v domácím prostředí bojovat o otevření brány semifinále. Čeká je však velice těžká šichta a jak všichni víte, poslední krok je vždy nejtěžší, navíc Kohouti jsou velice kvalitním a hlavně zkušeným mužstvem a budou chtít sérii vrátit zpět do České Třebové.
Kdy jindy již na hokej přijít ? Buďte všichni u toho a vytvořte prosím hráčům fantastickou kulisu, uvidíte, že budou bojovat a dřít, předem děkujeme.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 10.02.20 15:19
Autor: Milan Stránský
Titulek:
Určitě přijdu, měla by být plná Aréna !!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
1.07.20 18:14 Milan Knob
6.07.20 15:19 Petr Kletečka
2.07.20 21:40 Petr Ďoubal
12.07.20 17:28 Jaroslav Ludvík
7.07.20 13:19 Blanka Lorencová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky