Chotěboř vyřadila Kohouty a je v semifinále KLM !!!

Datum: 12. únor 2020, 21:52
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Neskutečné se stalo skutkem, Chotěboř vyřadila lídra soutěže a je v semifinále KLM !!!

HC Chotěboř : HC Kohouti Česká Třebová 3:2 sn. (0:1,2:0,0:1,1:0)

Branky domácí : 21:13 Svoboda (Dvořák, Eis), 32:08 Dvořák (Lacina), 65:00 Vlček

Branky hosté : 18:20 Plášek (Filip, Křečan), 53:07 Hemský (Pažourek, Korhoň)

Vyloučení : 6:6 Kulich OT - Fůzik - OT

Využití : 0:0

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 30:26

Rozhodčí : Rulíček, Vepřovský – Říha, Kopecký

Diváci : 650

HC Chotěboř : Pešek (Kulich) – Lacina – Klofáč, Suchý – Kříž, Mendl – Ludvík Jakub, Kopecký – Musílek, Mašek – Vlček – Ludvík Jaroslav, Dvořák – Svoboda – Eis, Vantuch – Hospodka Jan – Činčila, Březina – Hospodka Jakub

Chyběli : Novák – Jaroš, Kraučuk, Pecen

HC Kohouti Česká Třebová : Vlk (Nimmerrichter) – Pažourek, velinský, Jemelka, Žouželka, Hrubý, Holík, Pražák – Vaňo, Fůzik, Plášek, Veverka, Šejba, Hemský, Pirkl, Křečan, Král, Korhoň, Filip

Vstup do v pořadí čtvrtého utkání se vydařil lépe Kohoutům, kteří se dostali ihned po 8 vteřinách do šance, ve 2 min. znovu Korhoň, ve 4 min. nastřelil Jemelka břevno. V 5 min. to zkoušel domácí Jan Hospodka, po minutě i Dvořák, následně z rychlého protiútoku spálil šanci Plášek. V 8 min. zakončoval Činčila. V 10 min. byl vyloučen Vantuch, ale domácí oslabení přečkali. Hosté byli kombinačně lepší a po zásluze se dočkali branky v 19 min., kdy si zkušeně na hokejce podržel puk Plášek a poslal hosty do vedení.
Ve 22 min. se dostal do šance Dvořák, vyrovnání se domácí dočkali po chvilce, když se prosadil Svoboda. Ve 25 min. měl opět příležitost velice dobře hrající a bojovný Plášek. Při vyloučení Filipa to zkoušel střelou od modré Lacina a to bylo vše. Ve 25 min. netrefil zcela odkrytou branku Filip. Následně byl vyloučen Fůzik, ale po chvilce šel za katr domácí Suchý. Ve 30 min. zazvonila po střele Dvořáka konstrukce branky. Přišlo vyloučení Šejby, domácího Svobody a hostujícího Holíka. V čase 32:08 stadion zabouřil, když ujel Dvořák a střelou pod břevno nedal Vlkovi šanci. V závěru třetiny byl přísně vyloučen Mendl a hosté rozpoutali před Peškem kolotoč a Plášek bude zřejmě dlouho vidět, co dokázal zahodit. Tato třetina přinesla o poznání rychlejší a bojovnější hokej, diváci se rozhodně nenudili.
Poslední třetina přinesla drama se vším všudy. Domácí bojovali jak o život. Hosté vyrovnali stav v čase 53:07 a místy zle domácím zatápěli. Když byl v 54 min. vyloučený Suchý, stáli při domácích všichni svatí. Hráči však nesmírným nasazením a obětavostí chtěli zápas rozhodnout v normální hrací době, ten se však dostal do prodloužení, ve kterém hosté nedokázali 2x využít stoprocentní šance.
Nájezdy a nervy většiny přítomných k prasknutí. Za domácí nedali Jan Hospodka, Eis, Dvořák a Suchý, na straně Kohoutů Filip, Korhoň, Holík a Hemský.
V páté sérii překonal Vlka domácí kapitán Vlček a když zkušeného Pláška vychytal Pešek, začalo se mohutně slavit.
Chotěboř je v semifinále KLM Pardubického kraje.
Mnozí nám nedávali ve čtvrtfinále předem absolutně žádné šance a čekali, že Česká Třebová bude po třech zápasech v semifinále, naši hráči jim však proti těžkému soupeři dokázali, že se mohou poměřit s každým a když se k tomu přidá srdíčko, nese to ovoce.
Tohoto vítězství nad velice silným a sebevědomým celkem, které je plné výborných hokejistů, kteří mají odehráno nespočet těžkých zápasů, má obrovskou cenu.
Díky všem hráčům a Vám divákům, kteří jste nás přišli podpořit a byli u toho.
V semifinále bude naším soupeřem mužstvo z Moravské Třebové.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
1.07.20 18:14 Milan Knob
6.07.20 15:19 Petr Kletečka
2.07.20 21:40 Petr Ďoubal
12.07.20 17:28 Jaroslav Ludvík
7.07.20 13:19 Blanka Lorencová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky