Chotěboř vítězí a ve čtvrtek se rozhodne v Moravské Třebové

Datum: 3. březen 2020, 21:36
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Slovan Moravská Třebová 6:4 (3:1,1:2,2:1)

Branky domácí : 1:40 Eis (Dvořák, Suchý), 7:38 Činčila (Klofáč), 12:10 Dvořák (Eis, Suchý), 32:43 Jan Hospodka (Vantuch, Klofáč), 44:37 Dvořák (Svoboda, Eis), 59:47 Dvořák (Mendl)

Branky hosté : 17:34 Čikl (Augustin), 28:03 Kudrna (Langr), 30:19 Čikl (Hradil), 49:58 Marek (Vantuch, Čikl)

Vyloučení : 5:4

Využití : 1:2

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 28:35

Rozhodčí : Rulíček, Čížek – Říha, Pecina

Diváci : 500

HC Chotěboř : Pešek (Novák) – Kříž – Suchý, Klofáč – Mendl, Lacina – Ludvík Jaroslav, Musílek – Jaroš, Vantuch – Hospodka Jan – Činčila, Mašek – Vlček – Kraučuk, Dvořák – Svoboda – Eis, Březina – Hospodka Jakub - Musílek

Chyběli : Kulich – Pecen, Kopecký

HC Slovan Moravská Třebová : Turek (Šauer) – Kudrna, Hradil, Janků, Muselík, Hučik – Langr, Řehulka, Čikl, Augustin, Kobza, Cach, Marek, Pavlovský, Faltus, Bahounek

Hned na začátku utkání vyzkoušel Augustin Peška, ihned na druhé straně Turka Kraučuk. Domácí šli do vedení ve 2 min. Eisem. V 7 min. střilel nebezpečně Marek, po rychlém přenesení hry jeli domácí na jednoho obránce, zakončoval Dvořák, Turek kryl. V 8 min. domácí zvýšili vedení, když po pěkné akci a střele Klofáče dorazil puk za záda Turka důrazný Činčila. V 10 min. opět nebezpečný Augustin střílí. Ve 12 min. byl vyloučen Kudrna a Dvořák přesilovou hru využil. Ve 14 min. se ocitl ve velice dobrém postavení Faltus, ale nedal. Hosté snížili v 18 min. Čiklem. V 19 min. měl ještě slibnou příležitost Eis.
Ve druhé třetině hosté dokázali stav srovnat, byl to však domácí Jan Hospodka, který dokázal zareagovat a bylo veseleji – 4:3. Šance měli jak hosté, tak domácí, oba brankáři však mužstva dokázali podržet.
Třetí třetina to byl hokej jako břitva, který dostával diváky do varu a bylo se na co z obou stran dívat. Domácí nejdříve zvýšili Dvořákem, ale hosté nic nevzdávali a zle nám zatápěli, v 50 min. snížili Markem. Domácí makali a chtěli vítězství urvat stůj co stůj, když hosté sáhli ke hře bez brankaře, nastalo ještě větší drama. Byl to ale Mendl, který dostal kotouč přes celé hřiště na soupeřovu bránu, následoval souboj Pavlovského s Dvořákem, který skokem po hlavě usměrnil kotouč za brankovou čáru.
Chotěboř si tak vynutila páté rozhodující utkání, které se bude hrát ve čtvrtek v Moravské Třebové.
Děkujeme opět všem vynikajícím fanouškům, hráčům všech mládežnických kategorií a jejich rodičům. Díky patří i pořadatelům, hasičům a pochválit je třeba i fanoušky hostujícího mužstva. Vy všichni jste vytvořili tomuto zápasu parádní kulisu, hodnou semifinále KLM.

Pro fanoušky bude na čtvrtek 5.3.2020 vypraven autobus s odjezdem v 16:30 hod. od zimního stadionu, zájemci se mohou hlásit p. Luboši Kvačkovi na tel. 723 942 170 a p. Petru Maškovi na tel. 725 601 677. Kapacita autobusu je 54 míst.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 4.03.20 13:51
Autor: Milan Stránský
Titulek:
Super !!!


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky