Informace z hokejového klubu

Datum: 28. srpen 2020, 10:32
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Hezký den.
Dovolte mi, abych Vás trošku informoval o současném dění v našem klubu.
Po krátké letní přestávce probíhá od poloviny srpna ve všech našich kategoriích II. část přípravy na následující sezónu. Stejně jako ostatní, vůbec nevíme co čekat, vzhledem ke kolotoči který se děje okolo Covidu, různým nařízením, atd.
Všechny soutěže jsou již nalosovány a připraveny, takže uvidíme, jak vše bude nakonec probíhat.
Mužstva se pilně připravují v části letního areálu a již také dojíždí k tréninkům na ledě do Hlinska, Ledče n. S. a Havlíčkova Brodu.
Pokud bych měl zmínit něco více o našem A mužstvu, tak dnes proběhne v pořadí čtvrtý trénink na ledové ploše v Havlíčkově Brodě. V mužstvu se nyní připravuje 24 hráčů, 2 brankáři a 2 brankáři z mužstva juniorů.
V úterý 22.9. bude kádr zeštíhlen a dozná téměř konečné podoby na sezónu, malé změny však samozřejmě nejsou vyloučeny v průběhu soutěže.
Pokud Vám již hokej chybí, tak již tuto neděli 30.8. od 17 hod. můžete hráče vidět v přátelském utkání, když nastoupí na ledě v Čáslavi proti domácím hráčům.
Bohužel na začátku tohoto týdne nás zastihla nepříjemná zpráva, když na zdejší led vyjedeme zřejmě až od středy 9.9., vzhledem k neočekávanému zpoždění harmonogramu prací na dostavbě tribuny a zázemí zimního stadionu a tudíž se tak zpozdí zahájení mrazení a tvorby ledové plochy.
Nedá se nic dělat a musíme se s tímto všichni společně nějak poprat, přináší nám to již nyní však nemalé organizační problémy a klub to zcela postihne i co se týká finanční stránky.
Uvědomujeme si však, že zde probíhá finančně rozsáhlá investiční akce a musíme být všichni tolerantní, vždyť se nejenom hokejisté, ale i ostatní sportovci a spolky dočkají a budou využívat v budoucnu pěkného zázemí v multifunkční aréně.
Na závěr bych chtěl všem popřát hezký zbytek prázdnin, dětem, hráčům i rodičům trpělivost do následující sezóny, sponzorům a partnerům předem poděkovat za podporu našeho klubu a sportu v Chotěboři, mějte všichni pevné zdraví, střízlivý pohled na věc a nepropadejte v této době panice.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
18.06.21 07:54 Michaela Pavlasová
14.06.21 20:28 CEKUS Chotěboř
12.06.21 07:58 Jaroslav Ludvík
9.06.21 18:04 Jaroslav Ludvík
9.06.21 15:03 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
2021-06-18 00:01:16 oliver Henrich
2021-06-05 08:23:20 Milan Stránský
2021-03-08 06:02:34 jyoti kumar
2021-01-26 11:01:05 Jakub Pikla
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky