Áčko veze bod, béčko prohrálo

Datum: 11. září 2006, 10:56
Autor: Pavel Marek
Rubrika: Fotbal
Áčko neudrželo vedení a veze pouze bod, béčko prohrálo doma. Maleč vyhrála, Jeřišno a Sobíňov také.

Přibyslav - Chotěboř A 2:2 (1:2)
góly: Koričanský, Tůma

sestava: Vykoukal - Hospodka, Pfeffer, Novotný J., Čapek M. - Moravec, Novotný T., Tůma, Čapek D., - Šimon, Koričanský (Doležal, Odvářka, Veselský)

Hosté začali skvěle a po brankách Koričanského (nová zahraniční akvizice) a Tůmy, vedli již ve 28.minutě 2:0. Po té hosté polevili a domácí okamžitě trestali. Ve druhém poločase Přibyslav převzala taktovku a Chotěbořské zatlačila. Čtyři minuty před koncem domácí zaslouženě vyrovnali.

Chotěboř B - Habry 1:2 (0:1)
gól: Hlaváček

Lípa B - Maleč 1:3 (0:1)
góly: 72. Souček z pen. - 32. Gajdorus, 61. Marek, 73. Kníže

sestava: Janovský - Čermák, Stehno, Šemík, Michalíček - Gajdorus, Čáp, Vítek - Bumgartner (65.Kníže), Bárta (58. Marek), Nepokoj

Maleč přijela do Lípy vyhrát a podle toho vypadal i průběh utkání. Od prvních minut měli hosté jasnou převahu, ale když trestuhodně zahodili několik "tutovek", museli se spokojit s vedením 1:0, které zařídil svým důrazem Gajdorus. Domácí začali zlobit především ve druhém poločase. Jistě chytající Janovský zlikvidoval dvě gólové šance domácích, a tak uhodilo na druhé straně. Po spolupráci Marka s Čápem si Nepokoj pohrál s obránci i golmanem, naservíroval míč za sebe a pro Marka již nebyl problém skórovat. Lípa nesložila zbraně, a po jednom z mála brejků upadl domácí Útočník ve vápně. Nařízenou penaltu proměnil s jistotou Souček. Domácí ale pomýšleli na vyrovnání jen několik sekund. Po rozehrávce si vyměnili balón opět Čáp s Markem a po nádherném sólu Čápa zakončoval nadvakrát Kníže. Maleč tak dokázala poprvé zvítězit venku a formu bude chtít potvrdit příští týden doma s Pohledem B.

Habry B - Jeřišno 0:4
Pohled B - Sobíňov 1:4