TJ Sokol Okrouhlice - TJ CHS Chotěboř A

Datum: 17. prosinec 2006, 22:36
Autor: Jakub Kárník
Rubrika: Volejbal
V sobotu 16.prosince jsme vyrazili do Havlíčkova Brodu na náš poslední dvojzápas v tomto roce s týmem z Okrouhlice. Od soupeře jsme očekávali tvrdý odpor a tak jsme byli všichni zvědaví, jak se bude zápas vyvíjet. Do prvního zápasu jsme nastoupili ve stejné sestavě, které se dařilo týden předtím v zápase s Hrotovicemi. Bohužel se nám stejný výkon nepodařilo podávat a po několika hrubých chybách z naší strany jsme nechali soupeře získat psychickou výhodu a i přesto, že jsme se střídali a zkoušeli nové kombinace, nakonec jsme první set prohráli. Druhý set se vyvíjel dost podobně, ale naštěstí se naše hra mírně vylepšila a tak jsme ho dokázali otočit ve svůj prospěch. Naše naděje bohužel uhasla v dalším setu, kdy se opět po několika našich chybách dostal soupeř do hrací pohody a naše útoky se jen těžko dostávaly za soupeřovu obranu. Do konce zápasu už jsme nedokázali vyvinout dostatečný odpor, abychom soupeře zatlačili a tak jsme do šaten odcházeli se sklopenými hlavami a porážkou 1:3.

Na druhý zápas nás opustilo několik hráčů z osobních důvodů, bohužel pro nás byl mezi nimi náš nahrávač Martin H. a tak jsme šli do zápasu s tím, že si alespoň pěkně zahrajeme poslední zápas před Vánocemi a trochu soupeře potrápíme. Na nahrávce dostal šanci Jakub K. a mohl si tak zahrát svůj premiérový set v 1. lize. Hra byla vcelku vyrovnaná, nicméně soupeř měl stále trochu navrch a tak jsme první set opět prohráli. Do dalšího setu už nastoupil na nahrávku Ondřej M., který tak opustil post libera, které nám v minulých zápasech velmi pomáhalo. Bojovalo se jak o život a druhý set se nám znovu podařilo ukořistit pro sebe. Tentokrát už jsme se ale z předchozího zápasu poučili a především tvrdým podáním jsme soupeře zatlačili do defenzívy a vyhráli tak i třetí set. Vypadalo to dobře, ale jak už to tak bývá, nevydrželo to dlouho. Soupeř nám opět začal klást silný odpor a tak se nám po nepodařeném začátku dostal na kobylku. Nedostatečné sehrání nového nahrávače se smečaři vedlo k nelichotivému rozdílu bodů a vystřídáni smečaře Michala P. za dalšího nováčka v lize Richarda G. Ukázalo se to jako dobrý tah a Ríša se několikrát dobře prosadil proti soupeřovu bloku. Bohužel to ale nestačilo a tak jsme při skóre 20:13 pro soupeře vystřídali nahrávače aby základní sestava nabrala sílu do závěrečného tie-breaku. Nikdo ale nečekal, že mladá sestava bude takovým oříškem pro Okrouhlické hráče. Po několika vydřených bodech svitla pro nás jiskra naděje na výhru a my jsme ji už nepustili. Po dramatické koncovce jsme tak soupeře porazili 26:24 a těšili se tak z výhry 3:1.

Sestava: Procházka Lukáš, Hudík Martin, Kohl Jiří, Horák Karel, Vajrych Lukáš, Půža Michal, Kárník Jakub, Tezner Jan, Marek Ondřej, Pátek Petr, Špinar Zdeněk, Grund Richard,

Za pochvalu stojí především výkon hráčů: Jiřího K., Jakuba K. a Richarda G.

Dodatek: Lukáš Vajrych

Komentáře:

Odpověď pro:  Charles / Re:Jakub K a jeho vykon

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 18.12.06 11:45
Autor: Honziqq
Titulek: Jakub K a jeho vykon
KUBA JE NEJLEPŠÍ HRÁČ VŠECH DOB
odpovědět | #2 | 18.12.06 13:41
Autor: Charles
Titulek: Re:Jakub K a jeho vykon
Ave Kuba...óóó, jak jsi mocný:))
odpovědět | #3 | 3.09.07 11:58
Autor: banik
Titulek: Re:Jakub K a jeho vykon
nechej baníkovce na pokoji!!!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
6.06.22 11:24 Ondřej Pravda
6.05.22 19:03 Jaroslav Ludvík
18.06.22 22:22 Jaroslav Ludvík
17.05.22 18:44 Jaroslav Ludvík
14.06.22 09:28 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky