Sokol Štoky - Chotěboř A

Datum: 21. leden 2007, 13:49
Autor: Helmut
Rubrika: Volejbal
Po zimní přestávce jsme tuto sobotu odjeli do Štoků odehrát další dvě kola. Do prvního zápasu jsme nastoupili ve stabilní sestavě, jen Ondra Marek nám chyběl. Do prvního setu jsme nevstoupili dobře a po krátké době jsme prohrávali až o 9 míčů. Ale po nedobrém začátku se nám začalo dařit a už skoro ztracený set se nám podařilo otočit v náš prospěch. Do druhého setu jsme nastoupili s vědomím, že všechno půjde lehce a po sérii špatných příjmů a chyb na síti jsme hladce prohráli. Třetí set byl z počátku hodně vyrovnaný, ale naštěstí se nám podařila udělat série bodů a do koncovky jsme šli s náskokem, který jsme si už nenechali vzít a vyhráli. Čtvrtý set byl podobný třetímu akorát se podařil udělat náskok soupeři a vybojoval set ve svůj prospěch. To znamenalo, že již po třetí v této sezóně budeme hrát s tímto týmem tie-break. Do rozhodujícího zkráceného setu jsme nastoupili výborně a hned ze začátku jsme si udělali rozhodující náskok a první zápas jsme tak dovedli do vítězného konce v poměru 2:3.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s vědomím, že s námi nehraje náš první nahrávač, který musel odjet. Místo něj do druhého zápasu nastoupil na nahrávku Jakub Kárník. V prvním setu se nám vůbec nedařilo a po špatném výkonu jsme ho hladce prohráli. Na druhý set jsme zlepšili hru nedělali jsme tolik chyb, ale soupeř nás dobrou a trpělivou hrou přesto přehrával a dotáhl tento set do vítězství. Po našem bojovném výkonu jsme už nedokázali vývoj zápasu zvrátit a prohráli jsme 3:0.

Sestava: Hudík Martin, Kohl Jiří, Horák Karel, Vajrych Lukáš, Půža Michal, Kárník Jakub, Tezner Jan, Pátek Petr, Špinar Zdeněk, Grund Richard

Štoky – Chotěboř 2:3 (-22,8,-22,19,-8)
Štoky – Chotěboř 3:0 (14,20,18)