Trenér Halamka věří v postup

Datum: 24. únor 2007, 10:45
Autor: Milan Knob
Rubrika: Hokej
Chotěboř - Hokejisté Chotěboře bez problémů vyhráli základní část krajského přeboru a očekával se jejich další postup.
Hned v prvním semifinálovém utkání však nečekaná porážka 2:4 na choceňském ledě způsobila první zádrhel. V zítřejší odvetě bude v Chotěboři asi hodně nervozity i taktizování.
K přímému postupu nepomůže Chotěboři v odvetě ani výhra 10:0, nerozhoduje totiž skóre z obou zápasů, ale bodový zisk.
Vyhrají-li domácí hokejisté v normální hrací době, čeká je pětiminutové prodloužení a potom případné samostatné nájezdy.
"Na možnost samostatných nájezdů choceňští hokejisté možná spoléhají. Pro nás to znamená ustát úvodní třetinu, hrát pečlivě od obrany a dát vedoucí gól," ví chotěbořský kouč Vladimír Halamka. "Úkolem hráčů bude dostat jednoduchým způsobem kotouč z obranné třetiny. Když se to podaří, jsme v prostřední a útočné třetině silnější. Klíčové utkání doma určitě zvládneme a postoupíme," zůstává optimistou Halamka před nedělním domácím zápasem s Chocní, který začíná v 17 hodin.

Komentáře zastaveny, již není možno komentovat.

Titulek: Pro p.Ferdu
Pane Ferdo.Přečetl jsem si Váš komentář k mé osobě.Dovolil bych si na některé Vaše výroky a postřehy reagovat, protože jsem to již nestihl v komentářích na zápas.Váš postřeh jako nabruslící asi pro Vás tak vypadá a já Vám tento názor nebudu vymlouvat.Ba naopak souhlasím s kritikou jednoho bývalého trenéra,že v této sezóně to není dobré.A to mě to řekl přímo.Dále mé řvaní-pokud jste někdy hrál nějaký sport a možná i hokej, je to u některých normální.Buď hecujou sebe, nebo se snaží z letargie probrat druhé.Ovšem mám poznatek že je to některým jedno.Rukávy dresu nemám pod náloketníky, ale na nich.Důvod?Jsem na to zvyklý již od žáků,protože jsme měli dlouhé rukávy.No a slova jako "vole"-to se na mě nezlobte,ale je to v tomto sportu takové "slušnější" slovo.Padají tam i peprnější.No a k těm melounům.Žádné nenosím, ale rád je v létě jím.Tak to je vše.Vlastně ještě něco. Přál bych si s tímto mužstvem dojít až do baráže,protože je jedno z nejsilnějších za dobu 3let.Sportu zadar a pane Ferdo: BAVTE SE! Dušan Řehoř
odpovědět | #4 | 24.02.07 19:17
Autor: Jirka Šafář
Titulek: výsledek - junioři(odveta)
Nevíte někdo výsledek odvety junioři Chotěboř - Choceň,dnes v sobotu v 17.00 v Chotěboři.
Titulek: Re:Re:Pro p.Ferdu
Musim se Dušana Řehoře zastat, protože pro Chotěbořský hokej toho udělal opravdu dost. Je pravda že jeho letošní sezona je slabší, ale jeho střelecké schopnosti jsou pořád na dobré úrovni, také umí podržet puk v útočném pásmu, když má prostor ke střelbě tak zamíří přesně kam potřebuje a takových moc není.
odpovědět | #8 | 25.02.07 04:24
Autor: Krol
Titulek: Choceň
Nastal den D a příjde hodina H. Pojďme všichni podpořit svoje mužstvo v boji o hokejový trůn kraje. I hokejoví bozi budou netrpělivě očekávat, jak herní kvalita lídra soutěže natrhne srágorům z Chocně prdel. Pochvaly na adresu choceňských fanoušků neberu ani náhodou. Do darované třetí branky bylo v ochozech arény minulého zápasu ticho jako v hrobě. Dokonce jsem slyšel, jak mě v autě zaparkovaném u místního bowlingového klubu zvoní mobil. Takže se choceňáci přijeďte ukázat k nám, jsem na vás zvědavý. Venku se ukáže kvalita fans!
odpovědět | #9 | 25.02.07 09:58
Autor: RE: Krol
Titulek: Re:Choceň
Tak to jsi vystihl přesně. Jinak já přijdu fandit... to se ví.
odpovědět | #10 | 25.02.07 09:59
Titulek: Re:Re:Choceň
Modrá bude v pohotovosti!
odpovědět | #11 | 25.02.07 11:09
Autor: petr
Titulek: CHOTĚBOŘ POSTOUPÍ
Sleduju komentáře k zápasu ,je to perfektní atmosfera před zápasem, jen je potřeba aby lidi hráče v rozhodujících chvílích opravdu podpořili a dali do fandění i to srdíčko,věřím v postup do finále a doufám že budeme mít i trochu štěstí (v prodloužení)
odpovědět | #12 | 25.02.07 12:16
Autor: Jan
Krole,ty jsi ještě nebrobral z delíria co?Srágora jsi leda tak ty a Tobě podobní co mají takový kecy,Dnes večer budeš bulet jako mimino,tak se s tím smiř.Prostě finále hrát Chotěboř nebude.Choceň do finále!!!
odpovědět | #13 | 25.02.07 15:09
Autor: 111
Titulek: Re:Re:Re:Choceň
Si nějak věříte!! Jste podplatili rozhodčí?? Nebo kde berete takovou jistotu??..V Chocni jste měli větší štěstí, to je pravda, ale nezapomen zabrousit ve své paměti, že jsme byli na vrcholu tabulky v 1.části..CHOTĚBOŘ!!!
odpovědět | #14 | 25.02.07 19:19
Autor: chotěbořák
Titulek: Hc Chotěboř vs. Hc Choceň
gratuluji mužstvu Chocně k zasloužené výhře a přejeme hodně zdaru v play off. Uznáváme, že jste lepší a proto jste zaslouženě vyhráli....
odpovědět | #15 | 25.02.07 19:38
Autor: Honza
Titulek: Re:Hc Chotěboř vs. Hc Choceň
Nic vám to není platný . A zase se budete vymlouvat na rozhodčí.
Titulek: Re:Laca
sám víš, že se Chotěboř do druhé ligy nemůže dostat. A proč? kdo by to hrál. Sám a každý chotěbořák ví, že kdyby se tam Chotěboř probojovala, tak by se to nejspíš prodalo a peníze použili na něco jiného....Ale i tak, nemůžeme se vymlouvat na žádné rozhodčí, prostě na nic. Choceň zaslouženě vyhrála a nám nezbývá nic jiného než uznat porážku a popřá vítězům mnoho zdaru v dalších bojích o postup. Sportu zdar a nazdar příští sezonu..