Čarodějnice v Jeřišně

Datum: 18. duben 2010, 20:52
Autor: OS Fantazáci
Rubrika: Náš region
Letos o svátku čarodějnic se s dětmi i dospělými vydáme na příjemnou jarní vycházku a po vyznačené trase dojdeme až k místu, na kterém se bude konat velký sabat čarodějnic. Takové tajné zábavy se ale nemůže zúčastnit každý. Čarodějnice mezi sebe přijmou pouze zasvěcené osoby. To jsou ti, kteří znají správné heslo.

Chceme tuto zábavu dopřát všem dětem i dospělým, proto každému, kdo bude mít zájem, umožníme to pravé heslo získat. Nebude to však úplně jednoduché. Během pochodu je potřeba najít devět nápověd a zapsat devět slov do jednoduché křížovky. Pokud poutníci najdou správná slova, vyjde jim v tajence heslo, kterým se budou moci prokázat čarodějnické hlídce, střežící přístup k velkému ohni. Současně se bude po trase pochodu odvíjet tajemný a poněkud hrůzostrašný příběh, jak se o svátku čarodějnic patří. Příběh má 21 pokračování, a pokud jej budou poutníci pozorně číst, nebude těžké splnit tři záludné úkoly. Za jejich správné řešení jistě nikoho nemine malá odměna. Vyluštění hesla, ani úkolů nebude jednoduchou záležitostí. Děti ale většinou doprovází dospělí a ti jistě poradí. Letos totiž nebudeme skupiny poutníků doprovázet. Kdo se na trasu vydá, musí spoléhat pouze sám na sebe.

V pátek 30. dubna tedy přijďte na fotbalové hřiště v čase od pěti do šesti hodin odpoledne (první skupinka se vydá na pochod v 17 hodin, poslední úderem 18. hodiny). Nezapomeňte oblečení a hlavně obuv do přírody. Trasu by měly zvládnout i maminky s kočárky. Vezměte si s sebou jednu obyčejnou tužku. Vše ostatní obdržíte na startu. Do cíle dorazíte za cca jednu a půl hodiny. Cíl bude jinde, nežli start. Letos se na organizaci podílí stejnou měrou Fantazáci a Sbor dobrovolných hasičů Jeřišno. Pokud bude i příznivé počasí, všichni si společně užijeme krásné pozdní odpoledne a kouzelný večer. Všichni, kteří se na přípravách podíleli, se na vás velice těší.

Nenechte si letošní svátek čarodějnic v Jeřišně ujít!!
x
logo OS Fantazáci
x
znak SDH Jeřišno
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v září
29.08. 07:51 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc září. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v červenci a srpnu
1.07. 07:25 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíce červenec a srpen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
DNES! - Vernisáž jednodenní výstavy!
13.06. 13:51 - Ve čtvrtek 13. června v 17:00 proběhne v prostoru Zastavkafe vernisáž jednodenní výstavy s názvem DOUBRAVKA. Jedná se práce studentů SUPŠ Jihlava - Helenín z prostředí údolí Doubravky a Chotěboře.
ČTENÁŘSKÁ DÍLNA - Nabarvené ptáče
7.06. 11:29 - V pondělí 17.6. proběhne v prostorách Zastavkafe další Čtenářská dílna, tentokrát budeme diskutovat nad knihou J. Kosinského Nabarvené ptáče.
Kulturní akce v červnu
27.05. 21:49 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
9.08.19 21:40 Dobrá Společnost
1.09.19 13:22 Petr Kletečka
7.09.19 15:22 Dobrá Společnost a Zastavkafe
28.07.19 23:37 Dobrá Společnost
28.08.19 10:28 TK Ella Chotěboř
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2019-08-03 11:58:21 Josef Vogel
2019-06-25 08:13:42 Milan Stránský
2019-06-13 23:14:25 Ondra
2019-06-12 12:43:57 Pepan
2019-05-12 19:20:10 Petr
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky