Vánoční a relaxační setkání dobrovolníků

Datum: 8. prosinec 2011, 08:03
Autor: Veronika Štěpánková
Rubrika: Náš region
Vánoční a relaxační setkání dobrovolníků v dobrovolnickém centru FOKUS Vysočina pro regiony Havlíčkův Brod a Chotěboř

Opět se nám přiblížil konec roku a tak i v našem dobrovolnickém centru probíhají přípravy na vánoční svátky. Pojďme se podívat co se dělo v našem dobrovolnickém centru.

Protože naši dobrovolníci celý rok nezištně pomáhají jak v naší organizaci, tak v organizacích s nimiž spolupracujeme, připravili jsme pro ně takové malé předvánoční posezení. V letošním roce jsme poprvé uspořádali společné vánoční setkání a pozvali jsme i dobrovolníky DC FOKUS Vysočina pro region Hlinsko. Setkání proběhlo v pátek 2. prosince 2011 na středisku FOKUSu Vysočina – denní stacionář. Zde bylo pro dobrovolníky, díky sponzorům, připraveno malé pohoštění. Pozvání přijal i ředitel FOKUSu Vysočina Mgr. M. Havlík, provozní ředitel Bc. Pavel Kamp, vedoucí střediska Chotěboř Mgr. M. Krejčíková, vedoucí střediska Hlinsko Bc. M. Růžičková a koordinátorka DC Hlinsko H. Chmelíková.

Dobrovolníkům jsme jako poděkování předali drobné dárky a popřáli hodně úspěchů v dobrovolnictví. Následovala volná zábava, kde dobrovolníci využili k relaxaci masážního křesla, v relaxační místnosti krátkou relaxaci a také se vzájemně poznali se svými kolegy z DC Hlinsko. Už nyní se těšíme na příští setkání.

Děkujeme sponzorům, kteří nám poskytli malé občerstvení pro dobrovolníky. Jsou to: Cukrárna Fontána Přibyslav, Svačinka – p. Jílková – Chotěboř, Hotel Vysočina Chotěboř.

Vážení spoluobčané a všichni příznivci dobrovolnictví, dovolte, abych Vám všem jménem našeho dobrovolnického centra a také jménem celého FOKUSu Vysočina – střediska Chotěboř, popřála krásné prožití svátků vánočních a pod stromeček pak splnění všech Vašich tajných přání. Do nového roku Vám přeji především hodně štěstí, zdraví, osobní pohody a pracovních úspěchů. Děkujeme sponzorům, kteří nás v letošním roce podpořili.

Veronika Štěpánková
koordinátorka DC
Klášterní 92, 583 01 Chotěboř
tel.: 774 151 493, www.fokusvysocina.cz
e-mail:
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #2 | 4.09.17 15:08
Autor: John Perry
Titulek: Vánoční půjčky
Hledáte půjčku, která podpoří vaše podnikání?
Máte zájem o získání naší nízké úrokové půjčky na vaše podnikatelské projekty, jako je Zahájení podnikání, Franchise, Business Acquisition, Rozšiřování obchodu, Nákup komerčního nemovitosti a Vykonání smlouvy. Naše společnost nabízí nízkou úrokovou půjčku na dlouhodobé a krátkodobé základy.
Pokud máte zájem, obraťte se prosím zpět a dejte nám vědět víc o vaší společnosti a kolik máte v úmyslu půjčit si na vaše podnikání. E-mail: liongroupcompany844@gmail.com


KRÁTKÉ ZPRÁVY
Ples komediantů
5.01. 20:41 - Vážení přátelé.
S předstihem si vás dovolujeme pozvat na tradiční Ples komediantů, který pro vás připravují členové chotěbořského divadelního spolku SCHOD. Ples se uskuteční v sobotu 10. března od 19.30 hodin v hotelu Fantazie (bývalý hotel U zámku). Veškeré podrobnosti ohledně tohoto plesu se zavčasu dozvíte.
Divadelní spolek SCHOD Chotěboř
Přehled kulturních akcí v lednu
28.12. 11:38 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc leden. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Přehled kulturních akcí v listopadu
30.10. 10:50 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc listopad. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Přehled kulturních akcí v říjnu
28.09. 17:13 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc říjen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Přehled kulturních akcí v září
27.08. 22:53 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc září. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
28.11.17 14:13 Tančírna Panský dům
20.12.17 22:24 Jaroslav Ludvík
14.12.17 08:31 Dobrá společnost
30.12.17 19:48 Jaroslav Ludvík
12.12.17 08:29 Dobrá společnost
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2018-01-10 04:42:44 Phanan
2017-12-24 09:24:17 Mehmet Hakan
2017-12-21 08:24:00 Milan Stránský
2017-10-30 15:09:10 Pepan
2017-10-07 22:06:34 Pražský Výběr
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER