Zajímavost z rubriky Dotazy a odpovědi

Datum: 30. březen 2017, 14:12
Autor: iChotěboř
Rubrika: Náš region
Trápí Vás parkování na sídlišti kolem ulic Severní a Březové? V rubrice Dotazy a odpovědi na webových stránkách města se k tomuto tématu na základě dotazu občana vyjádřil starosta města.

Dotaz ze dne 27. března 2017

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 9.04.17 10:39
Autor: Karel Petržílek
Titulek: Žádost o obnovení "OBYTNÉ ZÓNY" v Severní ulici.
Dobrý den,
co se týká neutěšeného stavu v Severní ulici, měl bych na pana starostu a příslušný odbor jednu naléhavou žádost. Když zde došlo před časem ke změně směru jízdy, byla v rámci úpravy dopravního značení mj. odstraněna i značka "OBYTNÁ ZÓNA". Z neznámých důvodů nebyla tato dopravní značka po úpravě obnovena. Vzhledem k tomu, že je po letech sídliště znovu plné malých dětí, které nekontrolovaně přebíhají ulici zpoza hustě zaparkovaných automobilů a mnoho řidičů si tuto skutečnost a rizika s ní spojená ne zcela uvědomují, což je zřejmé z jejich vysoké průjezdové rychlosti, žádám Vás o neprodlené přehodnocení současného stavu a bezodkladné umístění dopravního značení "OBYTNÁ ZÓNA" při vjezdu z ulice Dlouhé do ulice Severní.
Pevně věřím, že shledáte tento požadavek, jako oprávněný a předem Vám děkuji za projevenou vstřícnost a jeho kladné vyřízení.

S přátelským pozdravem
Karel Petržílek jr., Chotěboř
odpovědět | #2 | 11.04.17 05:50
Autor: Highlander
Titulek: Parkování - bude hůř ???
Vážený pane Stýblo & ostatní Severňáci i Březováci, pokud mám správné informace, tak není zdaleka tou nejhorší zprávou prohraná městská aukce, ale skutečnost, že je na inkriminovaném pozemku plánovaná výstavba dalšího bytového domu. Nemusím Vám asi vykládat, co to přinese za pozitiva v oblasti parkování. Ale třeba si ze mně můj osobní placený informátor Josef Vyskočil tentokrát vystřelil aprílovým fórkem. Jinak v Severní ulici bydlím už notnou řádku let a nevím o nikom, kdo by nechával auto u baráku a při tom měl k dispozici garáž. To zmiňuji pro případ, že by někdo např. zvažoval vypracování expertního posudku ve věci "placená stání = východisko z krize". To by byla pouze honba za bludem a vyhozené peníze. Vydařený den všem. H.
odpovědět | #3 | 11.04.17 16:17
Autor: Stýblo
Titulek: Re:Parkování - bude hůř ???
Dobrý den,
ohledně garáží máte pravdu. Všichni co znám a mají garáž, tak v ní i parkují. Maximálně chvilku odpoledne zastaví u domu, než auto opět uklidí. Jen doufám, že pozemek nekoupil nějaký spekulant z úřadu za "symbolický" peníz od státu a až to bude opravdu akutní a lidé se konečně sbouří, tak to městu prodá za pořádnou přirážku. Pokud se toto potvrdí, (podotýkám, že to jen a pouze moje domněnka) tak okamžitě podávám trestní oznámení. A s odpovědí pana starosty že odborníci doporučují zpoplatnění, mi připadá, že jak jsem zmínil petici, tak se rozhodli jít do rychlého protiútoku. Stylem: nelíbí se vám to, může být hůř.
Dále bych rád odpověděl panu Karlovi Petržílkovi. Značkou obytná zóna by se určitě nic nezkazilo. Již nyní je zde ale značka omezující rychlost 30km/h. Silnice je tak v hrozném stavu, že rychleji zde stejně normální řidič nemůže jet a ti, co zde prolítnou jak „prasata“, tak těm stejně nic podobná značka neřekne. Horší jsou ti, co sem vlítnou od Buldoka (myslím do ulice Březová) jak hova.. .Kola pískají a vůbec si neuvědomují že tam přechází lidi, jezdí auta, která se nemají kam uhnout… A dělá to převážně určitá skupinka „opravářů“.
A městská policie dokáže jen pokutovat za špatné parkování, ale aby zde občas měřila? Tak to ne to je moc práce…


KRÁTKÉ ZPRÁVY
Přehled kulturních akcí v květnu
28.04. 11:03 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Čarodějnické setkání ve Štířím dole
20.04. 21:38 - Již zítra začíná v rekreačním středisku Štíří důl u Krucemburku Čarodějnické setkání, kde se mohou návštěvníci těšit na zajímavá povídání a setkání se úžasnými lidmi. přijeďte se na nás podívat.
Sami sobě Chotěboř
Svátek práce
19.04. 17:24 - Pozvání na 1. Máj
V pondělí 1. května 2017 pořádá ČSSD v Chotěboři od 9.00 hodin na Náměstí T. G. Masaryka již tradiční oslavu Svátku práce.
Program :
Zahájení - pochod mažoretek
Vystoupení starosty města a hostů
Vystoupení skupin roztleskávaček a aerobiku
Koncert hudebního dua Chotěboř – Pinkava & Březinová
Dále pro zpříjemnění dopoledne : velký skákací hrad, dětský kolotoč, kavárnička Pod stanem, hasičská technika...
Těšíme se na vás – pořadatelé
Přehled kulturních akcí v březnu
24.02. 21:00 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Iniciativa Zachraň jídlo v Chotěboři!
10.02. 08:51 - Dnes večer (10. 2.) přijede jako host do diskuse k filmu 10 miliard - co máte na talíři Filip Vrlík z iniciativy Zachraň jídlo. Přijďte se s ním do Zastávky194 setkat. Začátek projekce 19:30, vstupné dobrovolné.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
9.03.17 19:24 Piráti Chotěboř
9.03.17 13:57 HC Chotěboř
18.03.17 11:44 Milan Knob
30.03.17 14:12 iChotěboř
4.03.17 17:01 Milan Knob
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2017-04-11 16:17:55 Stýblo
2017-04-06 02:52:11 hyhms
2017-03-23 12:32:20 lzm
2017-03-17 14:16:47 Roman Kubát
2017-03-09 16:26:45 Pepan
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER