Koncertní seriál Golden_eye.hb

Datum: 3. září 2018, 16:38
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Co se děje u sousedů
Pro podzimní havlíčkobrodskou klubovou sezónu je připraven zbrusu nový koncertní seriál s názvem Golden.eye.hb. Speciální přenosný pas umožňuje vstup na všechny čtyři koncerty.

Program:

27. září 2018 Miloš Meier - DRUMMING SYNDROME
5. října 2018 Michal Prokop & FRAMUS FIVE, Václav Koubek
19. října 2018 SUPERGROUP.CZ
2. listopadu 2018 SKINNY MOLLY (USA), support PUMPA

Miloš Meier (www.milosmeier.com) už v 19 letech vyhrál konkurz do obnovených B.S.P., se kterými odehrál několik turné. V současnosti je členem metalové kapely Dymytry. Je všeobecně považovaný za nejlepšího rockového bubeníka České republiky. V programu Drumming Syndrome uslyší návštěvníci koncertu řadu excelentních bubenických sól, skladby kapel, ve kterých Miloš působí a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt.

Jedna z nejvýznamnějších skupin české rockové historie nese název Framus Five (www.michalprokop.cz). Kapela obnovila svoji činnost na přelomu tisíciletí (2000) a ve stejné sestavě mj. s vynikajícími instrumentalisty Lubošem Andrštem (kytara) a Janem Hrubým (housle) vystupuje až do dnešních dnů. Mezi lety 1968 až 2012 kapela vydala celkem osm studiových alb… Koncert se uskuteční v rámci doprovodného programu 28. Podzimního knižního veletrhu (Rock for book). V baru Oko následně proběhne cross-party s Václavem Koubkem (www.vaclavkoubek.cz) a v hlavním sále večer zakončí obnovená herálecká kapela Bass (video).

Časopis Rock & Pop společně s rádiem Beat v roce 2012 uspořádal anketu, jejímž cílem bylo sestavit první českou kapelu snů. Do hvězdné superkapely se dostala tato šestice: Kamil Střihavka – zpěv, Michal Pavlíček – kytara, Miloš Meier – bicí, Vladimír „Guma“ Kulhánek – baskytara, Roman Dragoun – klávesy a Jan Hrubý – housle. První vystoupení Supergroup.cz (www.rocking.cz/supergroup) se uskutečnilo na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl i díky této skutečnosti šest týdnů předem beznadějně vyprodán. Reakce publika i chuť muzikantů dala impuls k tomu, že i přes působení v mnoha dalších kapelách začala šestice příležitostně vystupovat. Miloše Meiera z důvodu extrémní termínové vytíženosti nahradí při havlíčkobrodském koncertu další fenomenální bubeník, Klaudius Kryšpín… V průběhu večera se dále představí výtečná domácí kapela JazzJoint (www.bandzone.cz/jazzjoint).

Jižanský název kapely Skinny Molly (www.skinnymollyrocks.com)(www.skinnymollyrocks.com) z amerického Neshville přímo odkazuje na příslušnost a provázanost se známou floridskou líhní největších legend jižanského rocku, kterými jsou Lynyrd Skynyrd, Blackfoot a Molly Hatchet. Kapelu založil v roce 2004 kytarista, zpěvák a skladatel Mike Estes, který část devadesátých let prožil právě v kapele Lynyrd Skynyrd. Tvorba Skinny Molly představuje zdařilý mix country a hutnějšího rocku. Nebude chybět erbovní jižanská hymna Sweet Home Alabama. S kapelou jako host vystoupí výtečný kytarista Pavel Marcel (www.pavelmarcel.cz) a jako support se v havlíčkobrodském klubu představí legendární Pumpa (www.pumparock.cz). Večer stylově zakončí domácí blues rockový Traffic Jam (video).

Pro návštěvníky byl vytvořen speciální přenosný pas pro vstup na všechny koncerty v ceně 1.000 Kč. V prodeji jsou též vstupenky na jednotlivé akce.

Vstupné na jednotlivé koncerty:

Miloš Meier - 200 Kč
FRAMUS FIVE - 400 Kč
SUPERGROUP.CZ - 500 Kč
SKINNY MOLLY - 400 Kč

Vstupenky je možné zakoupit pouze v předprodeji!

Předprodej vstupenek:
1) V ethno obchůdku Tulipán Havlíčkův Brod, Horní ulice
2) Do mobilu - na portálu www.smsticket.cz.

Video pozvánka na koncertní seriál.

Více informací na profilu akce www.facebook.com/goldeneyehb.

Kontakt:
Petr Kletečka – kletecka@thb.cz, tel. 602 567 728
x x x x x x
Speciální přenosný pas
x
Michal Pavlíček a Kamil Střihavka
x
Michal Prokop
x
Miloš Meier
x
Skinny Molly a Pavel Marcel

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v září
4.09. 15:24 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc září. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v létě
3.07. 10:48 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na letošní léto. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Svátek práce
28.04. 14:29 -

Vzhledem k aktuální situaci nebudeme moci tak jak tomu tradičně od r. 1990 bylo, pořádat oslavy 1. máje. Pevně ale věřím, že příští rok budou oslavy o to příjemnější!!! Všem přeji pevné zdraví. Více informací o aktuálním dění můžete získat sledováním našich www stránek - http://www.cssdchotebor.cz/. Všechny zdraví Milan Žák
Kulturní akce v březnu
1.03. 11:30 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v únoru
3.02. 07:27 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc únor. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
21.09.20 10:03 Dobrá společnost
9.09.20 20:43 Jaroslav Ludvík
1.09.20 15:01 Dobrá Společnost
13.09.20 19:31 Jaroslav Ludvík
16.09.20 09:49 Michaela Pavlasová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky