Koncertní seriál Golden_eye.hb

Datum: 3. září 2018, 16:38
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Co se děje u sousedů
Pro podzimní havlíčkobrodskou klubovou sezónu je připraven zbrusu nový koncertní seriál s názvem Golden.eye.hb. Speciální přenosný pas umožňuje vstup na všechny čtyři koncerty.

Program:

27. září 2018 Miloš Meier - DRUMMING SYNDROME
5. října 2018 Michal Prokop & FRAMUS FIVE, Václav Koubek
19. října 2018 SUPERGROUP.CZ
2. listopadu 2018 SKINNY MOLLY (USA), support PUMPA

Miloš Meier (www.milosmeier.com) už v 19 letech vyhrál konkurz do obnovených B.S.P., se kterými odehrál několik turné. V současnosti je členem metalové kapely Dymytry. Je všeobecně považovaný za nejlepšího rockového bubeníka České republiky. V programu Drumming Syndrome uslyší návštěvníci koncertu řadu excelentních bubenických sól, skladby kapel, ve kterých Miloš působí a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt.

Jedna z nejvýznamnějších skupin české rockové historie nese název Framus Five (www.michalprokop.cz). Kapela obnovila svoji činnost na přelomu tisíciletí (2000) a ve stejné sestavě mj. s vynikajícími instrumentalisty Lubošem Andrštem (kytara) a Janem Hrubým (housle) vystupuje až do dnešních dnů. Mezi lety 1968 až 2012 kapela vydala celkem osm studiových alb… Koncert se uskuteční v rámci doprovodného programu 28. Podzimního knižního veletrhu (Rock for book). V baru Oko následně proběhne cross-party s Václavem Koubkem (www.vaclavkoubek.cz) a v hlavním sále večer zakončí obnovená herálecká kapela Bass (video).

Časopis Rock & Pop společně s rádiem Beat v roce 2012 uspořádal anketu, jejímž cílem bylo sestavit první českou kapelu snů. Do hvězdné superkapely se dostala tato šestice: Kamil Střihavka – zpěv, Michal Pavlíček – kytara, Miloš Meier – bicí, Vladimír „Guma“ Kulhánek – baskytara, Roman Dragoun – klávesy a Jan Hrubý – housle. První vystoupení Supergroup.cz (www.rocking.cz/supergroup) se uskutečnilo na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl i díky této skutečnosti šest týdnů předem beznadějně vyprodán. Reakce publika i chuť muzikantů dala impuls k tomu, že i přes působení v mnoha dalších kapelách začala šestice příležitostně vystupovat. Miloše Meiera z důvodu extrémní termínové vytíženosti nahradí při havlíčkobrodském koncertu další fenomenální bubeník, Klaudius Kryšpín… V průběhu večera se dále představí výtečná domácí kapela JazzJoint (www.bandzone.cz/jazzjoint).

Jižanský název kapely Skinny Molly (www.skinnymollyrocks.com)(www.skinnymollyrocks.com) z amerického Neshville přímo odkazuje na příslušnost a provázanost se známou floridskou líhní největších legend jižanského rocku, kterými jsou Lynyrd Skynyrd, Blackfoot a Molly Hatchet. Kapelu založil v roce 2004 kytarista, zpěvák a skladatel Mike Estes, který část devadesátých let prožil právě v kapele Lynyrd Skynyrd. Tvorba Skinny Molly představuje zdařilý mix country a hutnějšího rocku. Nebude chybět erbovní jižanská hymna Sweet Home Alabama. S kapelou jako host vystoupí výtečný kytarista Pavel Marcel (www.pavelmarcel.cz) a jako support se v havlíčkobrodském klubu představí legendární Pumpa (www.pumparock.cz). Večer stylově zakončí domácí blues rockový Traffic Jam (video).

Pro návštěvníky byl vytvořen speciální přenosný pas pro vstup na všechny koncerty v ceně 1.000 Kč. V prodeji jsou též vstupenky na jednotlivé akce.

Vstupné na jednotlivé koncerty:

Miloš Meier - 200 Kč
FRAMUS FIVE - 400 Kč
SUPERGROUP.CZ - 500 Kč
SKINNY MOLLY - 400 Kč

Vstupenky je možné zakoupit pouze v předprodeji!

Předprodej vstupenek:
1) V ethno obchůdku Tulipán Havlíčkův Brod, Horní ulice
2) Do mobilu - na portálu www.smsticket.cz.

Video pozvánka na koncertní seriál.

Více informací na profilu akce www.facebook.com/goldeneyehb.

Kontakt:
Petr Kletečka – kletecka@thb.cz, tel. 602 567 728
x x x x x x
Speciální přenosný pas
x
Michal Pavlíček a Kamil Střihavka
x
Michal Prokop
x
Miloš Meier
x
Skinny Molly a Pavel Marcel

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v lednu
25.12. 09:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc leden. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Chotěbořské náměstí toto úterý ožije!
16.12. 21:31 - Od pěti hodin se v prostoru před Zastávkou194 (Kohoutův dům) bude konat koncert Martina Spirita. Občerstvení zajistí již legendární Svařený sáně z Humpolce!
Kulturní akce v prosinci
28.11. 22:35 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc prosinec. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
e-Turistické noviny Vysočiny
23.11. 11:28 - Pohádkovou zimu na Vysočině představuje nové zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Tentokrát přinášíme tipy, kam za zážitky, co na Vysočině dělat, když sníh naši čistou krajinu ještě nepokryl, a kam na lyže, když počasí naopak přeje. Nechybí samozřejmě pozvánky do měst a obcí a velký přehled vánočních programů a adventních akcí. Zimní e-noviny připravuje už šestou zimu Vysočina Tourism. Stáhnout si je můžete zde.
Slečna Flintová
18.11. 20:47 - Vážení přátelé. Ve středu 21. listopadu od 19 hodin se opět setkáme v chotěbořském kině při repríze divadelní komedie Slečna Flintová, kterou si pro vás připravili divadelníci ze spolku SCHOD. Vstupenky na toto představení jsou k dispozici v Informačním centru a budou i před začátkem představení. Jste srdečně zváni. SCHOD Chotěboř
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
12.12.18 06:32 Dobrá společnost
23.11.18 11:16 Fokus Vysočina
30.11.18 12:28 PS Doubravan
23.11.18 11:22 Benediktus
30.11.18 13:07 Dobrá společnost
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2019-01-18 11:43:48 VH
2018-12-03 20:45:20 Unknown
2018-11-28 17:45:25 Milan Žák
2018-11-13 05:51:40 Gina
2018-11-09 11:39:00 Sláva
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER