Skinny Molly (USA) poprvé na Vysočině

Datum: 24. říjen 2018, 03:56
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Co se děje u sousedů
V pátek 2. listopadu 2018 se v havlíčkobrodském klubu Oko uskuteční koncert americké kapely Skinny Molly. Koncert je posledním ze čtyř koncertů nového podzimního koncertního seriálu, v jehož rámci se již představil Miloš Meier, Michal Prokop s kapelou Framus Five nebo kapela Supergroup.cz.

Program večera:
20:00 Pumpa
21:30 Skinny Molly, host Pavel Marcel
23:30 Traffic Jam

Vstupné v předprodeji i na místě: 400 Kč. Předprodej: Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod nebo www.smsticket.cz.

Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí - po 18. hodině bez poplatku).

Koncert je na stání.

SKINNY MOLLY (www.skinnymollyrocks.com)
Jižanský název kapely přímo odkazuje na příslušnost a provázanost se známou floridskou líhní největších legend jižanského rocku (Lynyrd Skynyrd, Blackfoot či Molly Hatchet). Skinny Molly založil v roce 2004 kytarista, zpěvák a skladatel Mike Estes, který část devadesátých let prožil v Lynyrd Skynyrd, kde se podílel mj. na vzniku akustického alba Endangered Species. Vlastní tvorba Skinny Molly obohatila jižnaskou odnož rocku o tři studiová alba: No Good Deed (2009), Haywire Riot (2013) a Here for a Good Time (2014). Koncertní setlist slibuje vedle vlastních skladeb také erbovní jižanskou hymnu "Sweet Home Alabama" či ikonickou skladbu Lynyrd Skynyrd "Free Bird". Jako host s kapelou vystoupí kytarista Pavel Marcel (www.pavelmarcel.cz).

Skinny Molly - If You Don´t Care

PUMPA (www.pumparock.cz)
Legendární pražská kapela v čele se zakladatelem Michalem Němečkem zahraje nejlepší skladby ze svého jižanského repertoáru (O tom to může bejt, Tak tradá!, Hodim si lano, Volný styl). Repertoár Pumpy je inspirován hudbou Lynyrd Skynyrd, ZZ TOP, Johnnyho Wintera, AC/DC.... O přetrávajícím zájmu fanoušků svědčí fakt, že v předloňském roce Pumpa posbírala nejvíc hlasů v soutěži organizované rádiem BEAT o předskokana pražského koncertu "elektrikářů ze Sydney". Pamětníci si zřejmě vzpomenou na první (a do loňského roku poslední) vystoupení Pumpy v Havlíčkově Brodě v programu soutěžní přehlídky Rocková Vysočina v KD Ostrov (1986).

Pumpa - O tom to může bejt

TRAFFIC JAM (www.stockfest.cz/traffic-jam)
Současný repertoár kapely vzniklé v roce 1998 tvoří asi 40 skladeb, které si sami aranžují. Jedná se o nejrůznější bluesové standardy, instrumentální skladby s bluesovými, rockovými, jazzovými či rock´n´rollovými prvky. V play listu najdeme skladby B.B.Kinga, Willie Dixona, Kenny Wayne Shepherda, Erica Claptona, Led Zeppelin, Wiil J. Hammonda a mnoha dalších. Těžištěm jsou ale stále kompozice ve dvanácti taktové harmonii.

Traffic Jam - Sad Sad City (live)

Nenechte si tento unikátní koncert ujít!
Rezervace: e-mail kletecka@thb.cz, tel. 602 567 728.
x
Plakát
x
Skinny Molly a Pavel Marcel

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v lednu
25.12. 09:56 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc leden. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Chotěbořské náměstí toto úterý ožije!
16.12. 21:31 - Od pěti hodin se v prostoru před Zastávkou194 (Kohoutův dům) bude konat koncert Martina Spirita. Občerstvení zajistí již legendární Svařený sáně z Humpolce!
Kulturní akce v prosinci
28.11. 22:35 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc prosinec. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
e-Turistické noviny Vysočiny
23.11. 11:28 - Pohádkovou zimu na Vysočině představuje nové zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Tentokrát přinášíme tipy, kam za zážitky, co na Vysočině dělat, když sníh naši čistou krajinu ještě nepokryl, a kam na lyže, když počasí naopak přeje. Nechybí samozřejmě pozvánky do měst a obcí a velký přehled vánočních programů a adventních akcí. Zimní e-noviny připravuje už šestou zimu Vysočina Tourism. Stáhnout si je můžete zde.
Slečna Flintová
18.11. 20:47 - Vážení přátelé. Ve středu 21. listopadu od 19 hodin se opět setkáme v chotěbořském kině při repríze divadelní komedie Slečna Flintová, kterou si pro vás připravili divadelníci ze spolku SCHOD. Vstupenky na toto představení jsou k dispozici v Informačním centru a budou i před začátkem představení. Jste srdečně zváni. SCHOD Chotěboř
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
12.12.18 06:32 Dobrá společnost
23.11.18 11:16 Fokus Vysočina
30.11.18 12:28 PS Doubravan
23.11.18 11:22 Benediktus
30.11.18 13:07 Dobrá společnost
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2019-01-18 11:43:48 VH
2018-12-03 20:45:20 Unknown
2018-11-28 17:45:25 Milan Žák
2018-11-13 05:51:40 Gina
2018-11-09 11:39:00 Sláva
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER