Přípravka potrápila favorita

Datum: 10. leden 2007, 07:03
Autor: Pavel Marek
Rubrika: Hokej
V sobotní utkání se naše přípravka utkala s Chrudimí, v neděli si "vyšlápla" na favorita a odvezla si body z Pardubic.

přípravka "A":
HC Chotěboř - HC Chrudim 3:2 (1:1,1:1,1:0,0:0)
branky: 5. Kopecký (Mašek), 17. Fišer, 34. Bříza
sestava: Marek D. - Slezák, Němec, Bříza, Kopecký - Petržílek J., Mašek, Fišer, Albrecht - Klement, Janáček

Domácí nehráli dle svých možností a chvílemi až laxní výkon dovolil Chrudimi být vyrovnaným soupeřem. Koncem utkání již měla Chotěboř více ze hry, ale díky dobře chytajícím golmanům a nemohoucnosti střelců se již stav 3:2 nezměnil.


HC Pardubice - HC Chotěboř 6:6 (3:2,2:1,0:1,1:2)
branky: 4. Bříza, 14. Mašek, 21. Klement, 37. Bříza, 54. Klement, 59. Němec (Klement)
sestava: Marek D. - Janáček, Slezák, Klement, Němec - Mašek, Albrecht, Fišer, Bříza - Karlík, Petržílek J.

Chotěboř jela do Pardubic uhrát se suverením lídrem přijatelný výsledek, což se nadmíru povedlo. Domácí sice měli dobrý nástup do utkání a vedli 2:0, ale naši kluci se nevzdali a začali bojovat. Utkání se k překvapení všech zcela vyrovnalo a chvílemi byli hosté překvapivě lepší, nutno říci, že zaslouženě. Pardubice si dokázali v závěrečné části vypracovat náskok 6:4 a vypadalo to, že vyhrají. Chotěboř se ale znovu zvedla, bruslila, byla aktivní a především svojí bojovností domácí přehrávala. To se nakonec vyplatilo, když v závěru utkání dvě akce Klementa skončili brankou. Tu vyrovnávací dal Němec minutu před koncem zápasu a Chotěboř si tak díky skvělému výkonu celého mužstva, včetně dobře chytajícího golmana, odvezla nečekaný, ale zasloužený bod.


Přípravka "B":
HC Chotěboř - HC Chrudim 1:5 (0:1,0:2,1:1,0:1)
branka: Jambor (Karlík)
sestava: Rejl - Kadleček, Petržílek R., Lachman, Marek - Karlík, Zikl, Ludvík, Nepokoj - Musílek, Hospodka, Jambor

Domácí nedokázali se soupeřem bruslit celé utkání a díky chybám především při bránění lépe bruslících hostů zaslouženě prohráli.

HC Pardubice - HC Chotěboř 3:2 (0:1,2:0,0:0,1:1)
Zápas rozhodl neregulerní gól domácích bruslí v závěru utkání a dle stránek kraje skončil zápas remízou.
branky: Kopecký 2x
sestava: Rejl - Kadleček, Petržílek R., Lachman, Marek - Kopecký, Zikl, Ludvík, Nepokoj - Musílek, Hospodka, Jambor

Hosté přijeli nažhaveni a bylo to znát. Bruslili a bojovali, což domácí zaskočilo. Průběh utkání napovídal, že utkání nenajde vítěze. Bohužel v závěru utkání domácí hráč kopl puk do branky bruslí, sudí gól uznal, a tak Chotěboř odjížděla velice zklamaná a právem ukřivděná. V domácích nebo rozhodčím se nejspíše pohlo svědomí a někdo přepsal a nahlásil na kraj výsledek utkání 3:3 což znamená, že si kluci nakonec v tabulce připsali bod za zaslouženou remízu.

Elevové:
HC Chotěboř - HC Chrudim 2:5 (2:0,0:2,0:3)
branky: Činčila B., Coufal J.
sestava: Venc (Coufal D.) - Kopecký, Petržílek K., Meloun, Bačkovský - Činčila Š, Coufal J., Doležal - Tůma, Činčila Š. Muzikář - Činčila D.

HC Pardubice - HC Chotěboř 5:2 (2:1,1:1,2:0)
branky: Činčila B. (Muzikář), Doležal (Coufal J.)
sestava: Venc (Coufal D.) - Kopecký, Petržílek K., Meloun, Bačkovský - Činčila Š, Coufal J., Doležal - Tůma, Činčila Š. Muzikář - Činčila D., Karlík, Němec

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 10.01.07 14:13
Autor: kujon
Titulek:
Hezky pěkně, gratulace ;)
odpovědět | #2 | 10.01.07 15:01
Autor: Josef C.
Titulek:
Pan Němec prý odešel z přípravky trenovat elevy, je to pravda? Asi ano, když přípravka začala takhle zářit.
odpovědět | #3 | 10.01.07 21:19
Autor: Jarda
Titulek: Re:
Omyl.Pepa Nemec trenuje dal pripravku a pomaha s trenovanim elevu.A to,zda povede jen elevy,chteji rodice od elevu a snad uz i vybor,nebot pan Josef Coufal dela po kraji jen ostudu,porada a rusi turnaje,atd....Jen to ted nejak vse od Vanoc vysumelo do ticha a pan Coufal otvira dvirka na stridacce dal.Bohuzel.
odpovědět | #4 | 10.01.07 23:59
Autor: Evžen N.
Titulek: Re:Re:
tak to je kravina....
odpovědět | #5 | 11.01.07 07:22
Autor: Josef C.
Titulek:
Rodiče ho chtějí u elevů?Já bych řekl, že ho spíše nechtějí v přípravce a nedivím se tomu! A J.Coufal? Vždyk dal tomu hokeji tolik! Těm dětem hlaně! A má doma dva špičkové hokejsty a nepustí je do Brodu, je věrný Chotěboři! Ten starší, vynikající střelec, který je oporou elevů a mladší talent od pánaboha je mu sotva 7 a už 2 roky chytá v elevech! J. Coufala tedy nechme být, je dobrej :-)
odpovědět | #6 | 11.01.07 14:34
Autor: rodič
Titulek:
Mě se líbí jak tady každý nadává na trenéry. Že by někdo z těch kritiků zvednul svůj zadek z gauče a šel by ve svim volnu a zadarmo něco udělat, ale to je lepší sedět doma na prdeli a kritizovat po netu .Já myslím že všem obětavím tatínkům který kluky vedou patří jen poděkování jinak by tu žádný mladý hokejisti nebyli!!!!!
odpovědět | #7 | 11.01.07 17:45
Autor: antonio
Titulek:
S "rodičem" musím souhlasit s tím zadkem, gaučem, svém volnu a nadávání po netu, jen bych k tomu dodal malou poznámku. Trénovaním, hlavně mladých hokejistů, by se měl opravdu věnovat člověk, který zná problematiku a nestačí jen obětavý tatínek který to dělá ve svém volnu, dejme tomu zadarmo. Tady by nemělo vůbec platit "hlavně, že to někdo dělá". Typy pána Turka, kterého jsem měl onehdá možnost shlédnout jako kouče mladých, 10 - 12 letých kluků, nevím, kolik jim bylo, by to podle mne neměli dělat ani za to darmo. Trenér by měl být osobnost a autorita ale jestli tohle je vzor pro ty mladé hokejisty, tak by můj kluk nesměl okolo toho zimáku ani projít. Chování a slovník tohoto pána my dává podnět k zamyšlení, proč tady opravdu těch mladých hokejistů zase tolik není.
odpovědět | #8 | 6.02.07 19:09
Autor: Rodič 2
Titulek: Re:Trenér
Jsi fakt znalec. Myslím si, že hokej neviděls ani v televizi. Turek je dobrej trenér.
odpovědět | #9 | 6.02.07 20:28
Autor: prudič
Titulek: Re:Re:Trenér
Turek je super trenér! to je vidět nejen na výsledcích (jak se potácejí na chvostu :-) ) ale i na tom, kolik má kluků na dva mančafty a kolik kluků kvuli němu už nehraje a zkončilo! Takových trenérů by bylo třeba více, protože potom by nebylo těžké zavřít halu pro nedostatek zájmu lidí a udělat zní třeba tržnici nebo bazén :-):-):-)
odpovědět | #10 | 7.02.07 06:56
Autor: Taky rodič
Titulek: Re:Re:Re:Trenér
Když jsi takový znalec chotěbořských st. a ml. žáků tak mi vyjmenuj ty, kteří kvůli Turkovi "zkončili". Možná dojdeme k tomu, že jich zase tak moc nebylo a ty důvody že byly taky někde jinde. A s tím potácením se na chvostu tabulky - to teda nevím kde začíná chvost (http://hokejpu.sweb.cz/souteze_puk_231006.htm). A ještě k tomu, kdo v Chotěboři trénuje: 4 tréninky týdně po 2 hodinách, 1-2 dvojzápasy o víkendu - co dvojzápas to 4 hodiny na střídačce (+ cesta když se hraje venku - tzn. zpátky v Chotěboři tak v 15 hodin). Nechceš to dělat? Rádi tě tam uvidíme když toho o nás tolik víš.
odpovědět | #11 | 7.02.07 11:40
Autor: Petr V.
Titulek: Re:Re:Re:Re:Trenér
Samochvála smrdí!!!Jinak souhlas s prudičem,ikdyž mužstva nejsou zrovna na chvostu, tak přístup trenéra a vystupování není zrovna příkladem.A o tom že kvuli němu někdo skončil, jsem také slyšel své!Jo a že trénuje dvě mužstva a tráví tolik času na zimáku?Pokud vím,tak je to jeho věc a jeho volba,nemusel trénovat obě mužstva!
odpovědět | #12 | 7.02.07 14:12
Autor: V.L.
Titulek: Re:Re:Re:Re:Re:Trenér
O tom, kdo všechno kvůli Turkovi skončil jste všichni "slyšeli své". V tomhle státě všichni "slyšeli své". Ale jak je napsáno výše - kdo to byl a jaké důvody tam opravdu byly? Turek je na kluky tvrdej ale zeptejte se přímo jich komu to vadí. Ale kdyby alespoň jeden z vás co toho tolik víte o chotěbořským hokeji byl ochotnej trénovat tak by tam třeba ten Turek nebyl. Jasně že to je jeho volba, kdyby nechtěl tak tam taky není. A abych nezapomněl, já nejsem Turek, takže to není o samochvále.
odpovědět | #13 | 8.02.07 23:04
Autor: Rodič 2
Titulek: Re:Re:Re:Re:Re:Trenér
Petr V. a Prudič - vaše názory jsou fakt velice primitivní. Přijď te se podívat na tréninky, jak Jirka dobře trénuje. Zeptejte se samotných kluků, proč jich tolik chodí i na 4 tréninky za týden? Postavení ml. a st. žáků ve výsledkové tabulce tomu i napovídá, že tak se to má dělat. A Prudičové a Petrové V., dobře si zapamatujte jména ml. a st. žáků jednou vám některý znich přiveze do Chotěboře do arény POHÁR. A proč? Protože v začátcích jejich kariéry je trénoval JIRKA TUREK.
odpovědět | #14 | 9.02.07 06:41
Autor: prudič
Titulek: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Trenér
Tak to máš pravdu a věřím ti!Přiveze někdo znich pohár, ale maximálně tak zmrzlinovej!Z těch kluků co jsou v současné době v žákách si s vyjímkou tří,čtyř kluků nikdo v budoucnu nezahraje ani v Chotěboři za chlapy,pokud se tu ovšem nebude hrát okres a nebude to trénovat Turek!A že chodí tolik kluků na tréninky? 4.lajny na to, že to jsou mladší i starší dohromady není tedy moc!A to jsem zapoměl na 3elevy co jsou v tom započítaní!Turek je trenér,nic víc nic míň,ale to jsou i další hvězdy,jako Němec nebo Marek v přípravce nebo dokonce Souček,Chudoba v juniorech!!!Škoda že nejsem talent jako Vy Rodiče.hned bych šel trénovat třeba chlapy!
odpovědět | #15 | 9.02.07 13:57
Autor: Rodič 2
Titulek: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Trenér
Jsi fakt znalec hokeje, hlavně v Chotěboři. Myslím si, že těmito větami co tady píšeš ukazuješ svůj přístup ke všemu, to musí vypadat. Urážíš ale rodiče, bez kterých by na ledě nebyl vůbec nikdo. Víš vůbec kolik času tomu věnují? Napiš prosím Tě co TY jsi vůbec zatím dokázal? Má odpověď: tak akorát kecat.
odpovědět | #16 | 9.02.07 23:43
Autor: gogo
Titulek:
Bojíte se od lidí pravdy? Proto mažete pro vás nevyhovující komentáře!
odpovědět | #17 | 9.02.07 23:52
Autor: Janek
Titulek:
Raději udělejte něco pořádnýho i pro jiné né jenom pro sebe a hokej!!! Kolik už to celé stálo korun slavný stadion.
odpovědět | #18 | 10.02.07 01:20
Autor: Pavel Marek
Titulek: Re:
Mažeme komentáře? Jestli ano, tak jen ty, které jsou plné nadávek apod..A co se týká hokeje, tak je to jen jedno z témat, které lidi také zajímá a najdou se lidé kteří o něm píší a pokud máš jiné téma, tak přispěj! Nebo je to problém a je jednoduší nadávat?
odpovědět | #19 | 19.02.07 18:13
Autor: J.Turek
Titulek:
Když někoho přímo jmenuješ jménem tak se alespoň podepiš vlastním jménem.A jestli ti tak vadím tak se můžeme sejit a vyřikat si to osobně a né aby jsi mě napadal přes internet.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
9.09.20 20:43 Jaroslav Ludvík
21.09.20 10:03 Dobrá společnost
13.09.20 19:31 Jaroslav Ludvík
16.09.20 09:49 Michaela Pavlasová
20.09.20 19:53 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky