Kantoři a Vánoční rosička podruhé

Datum: 28. prosinec 2009, 15:16
Autor: Milan Knob
Rubrika: Koncerty
Jak zde bylo již zmíněno v předešlém článku, 27.12. 2009 přicestovala do Chotěboře známá východočeská folková skupina Kantoři, která představila chotěbořskému publiku pásmo vánočních písní a koled z celé Evropy a světa pod názvem Vánoční rosička. Tyto koledy a písničky byly opravdu velice krásné a většina z nich pocházela z dávných dob naší civilizace, od středověku až po novověk. Všichni členové souboru Kantoři podali tradičně velice kvalitní výkon. Historie tohoto souboru sahá 39 let zpátky a za dobu své existence se v něm vystřídala hezká řádka hudebníků Současné složení je již čtvrté v pořadí. Bylo to velice krásné a příjemné odpoledne a podvečer strávený ve společností dobrých lidí, škoda jen, že chotěbořské publikum nepřišlo v početnějším zastoupení, přesto ti, co přišli určitě nelitovali. Na závěr měli diváci možnost zakoupit si hudbu Kantorů na cédéčkách.
Budeme se těšit na další krásné koncerty, které pro nás chotěbořáky připravuje Centrum kultury a sportu v Chotěboři v čele s ředitelem panem Milanem Stránským.

Do Nového roku 2010 přeji CEKUSU a všem chotěbořákům hodně zdravví, spokojenosti a krásné hudby.

Milan Knob
x x x x x x x x x

Komentáře:

Odpověď pro:  Naďa Mašková / kdo umí, umí

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 28.12.09 16:40
Autor: Milan Stránský
Titulek:
Milane děkuji za pochvalu, docela to příjemně zahřeje. Chtěl bych pouze poznamenat, že je vlastně naší povinností vytvářet věci hezké a zajímavé, které mohou zaujmout širokou veřejnost. Určitě však nebudeme pořádát pořady, ve kterých bychom zbytečně konkurovali zaběhnutým tradicím ve městě i okolí. V tom přeji dalším pořadatelům pouze úspěchy a plné sály. S blížícím se koncem roku chci závěrem popřát všem hodně štěstí zdraví a optimismu do nového roku.
odpovědět | #2 | 28.12.09 19:24
Autor: Milan Moc
Titulek: Re:
Jako další Milan reaguji na výše uvedená slova. Hrozně jsem se na koncert těšil, nejen z důvodu, že Kantoři jsou výborní muzikanti, kteří člověka vždy potěší skvělým programem, ale i pro to, že kapelník Honza Filip je můj kolega a dobrý známý (a navíc vynikající člověk). Už jsem měl nakročíno, abych svojí účastí konečně také jednou početně posílil chotěbořské obecenstvo, ale náhlá závada na bytové elektoinstalaci rozhodla o tom, že jsem si chuť na koncert musel nechat zajít. Rád bych tímto vyslovil uznání práci CEKUSu, který v doslova bídných podmínkách nabízí občanům našeho města kvalitní kulturní vyžití. Skutečnost, že je někdy potřeba zachránit rozpočet například pozváním populárnho dua z Teleshoppingu, na kvalitě práce zmíněné organizace nic nemění. Pane řediteli, jen tak dál, nenech se otrávit a ať se tobě i CEKUSu v novém roce dobře daří :=)
odpovědět | #3 | 29.12.09 00:27
Autor: Naďa Mašková
Titulek: kdo umí, umí
Milánku, jsi kamarád, kterého si cením pro intelekt a srdce...fandím...Naďa, pá...
odpovědět | #4 | 30.12.09 22:45
Autor: Petra
Titulek: Good
Jen více podobně kvalitních akcí. Kantoři byli opravdu vynikající a Cekusu patří poděkování a uznání za dobře načasovanou akci. Jistě nebylo jednoduché pro tento koncert s vánočním pásmem zajistit u Kantorů termín zrovna pro Chotěboř.
odpovědět | #5 | 20.11.11 20:25
Autor: honza
Titulek: Re:kdo umí, umí
Ahoj Nadenko pisu Ti z velke dalky ze Skotska uz jsem to v Cechach nemohl unest tak jsem odcestoval. Napis urcite vis okoho jde Honzik tak Papapap stratil jsem na Tebe mobil a take klavesnice v UK nepisi hacky a carky papap
Osmak@email.cz
napis Svuj osobni email jsem rad ze jsem se mohl s Tebou sejit osobne


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky