Pojďte s námi pomáhat – propagační výstava

Datum: 18. květen 2010, 14:40
Autor: Veronika Štěpánková
Rubrika: Výstavy
Dobrovolnické centrum FOKUS Vysočina pro regiony Havlíčkův Brod a Chotěboř za finanční podpory nadačního fondu GSK pořádá ve dnech od 19. do 30. května 2010 výstavu s názvem Pojďte s námi pomáhat. Představíme Vám dobrovolnické centrum pro regiony Havlíčkův Brod a Chotěboř a celoroční činnost týmu našich dobrovolníků. Seznámíte se s organizacemi, kde mohou dobrovolníci pomáhat: FOKUS Vysočina – středisko Havlíčkův Brod, FOKUS Vysočina – Chotěboř - denní stacionář pro mentálně a tělesně postižené, Domov pro seniory U Panských, Sociální služby města Havlíčkův Brod.

Začátek výstavy je 18. května 2010 v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod. Výstava bude zahájena v 17.00 hodin, kdy proběhne vernisáž spojená s představením jednotlivých organizací. V dalších dnech bude výstava doplněna přednáškami a besedami o dobrovolnictví a dalších aktivitách FOKUSu Vysočina a organizací spolupracujících s dobrovolníky. K dispozici Vám bude koordinátorka dobrovolnického centra.

Všichni jste srdečně zváni do Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod (Havlíčkův Dům), Havlíčkovo náměstí 19,  Havlíčkův Brod.

Veronika Štěpánková – koordinátorka Dobrovolnického centra Havlíčkův Brod a Chotěboř
Klášterní 92
583 01  Chotěboř
Tel.: 774 151 493
e-mail: dobrovolnicke.centrum@fokusvysocina.cz
www.fokusvysocina.cz
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky