Poslední kovboj opět v Chotěboři

Datum: 9. červenec 2010, 12:45
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Hudba
V pátek 23. července od 20.00 Vás zveme v rámci 9. Chotěbořské zahrady a ve spolupráci s Osadním výborem Svinný do letního areálu Chotěboř - Svinný na pohodové posezení s písničkami Michala Tučného.

K poslechu i tanci bude hrát Revival Michala Tučného, kdy uslyšíte výběr z nejznámějších a nejoblíbenějších písniček country legendy.
V druhé části večera potom zahraje a zazpívá k tanci i poslechu skupina DROBEK & KLONDAJK.

Tradiční očerstvení včetně našeho piva CHOTĚBOŘ - prostě všechno nej…….

I přesto, že se očekává krásné počasí, bude opět připraven velký stan proti zmoknutí, takže se dostavte pěšky, na kole, stopem, nebo jakýmkoliv způsobem!

Prostě pokud budete chybět, budete chybět všem !!!!!!!

Zlevněný předprodej - IC Chotěboř / knihovna/.

Bližší informace naleznete
zde

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 13.07.10 08:27
Autor: Bordel
Titulek: Festival Fantazie
Vím, že to sem nepatří. Tímto se omlouvám Cekusu, že využívám jejich článek k připomínce k jiné kulturní akci, a to Festivalu Fantazie, který tuto neděli skončil.
Nejsem účastníkem FF, ale stydím se za své město, jakou kulisu pro FF vytvořilo. Po celou dobu konání Festivalu Fantazie (téměř 2 týdny) byly po celém našem městě kontejnery na plasty a papír neuklizené. Především kontejnery u letního stadionu byly (a stále jsou) opravdu husté.
Stovky účastníků FF se pohybovalo na zimním stadiónu, hodně jich zde na ploše přespávalo. je jasné, že takové množství lidí v parném letním počasí vyprodukuje dost PET lahví. A je jasné, že tyto PET lahve je třeba někam vyhodit. Myslíte, že bylo kam? Omyl.
I to málo, co může město pro FF udělat, to znamená vyvážet kontejnery, neudělalo. Je to ostuda celéh Chotěboře a někdo by si na TELES už měl posvítit!
odpovědět | #2 | 14.07.10 21:36
Autor: Petra H.
Titulek: Souhlas
Souhlasím s předchozím komentářem. Takový nepořádek kolem kontejnerů, který je nyní, v Chotěboři nepamatuji.
V jiných městech jsem se s ničím podoným neshledala. Co je nám platné, když budeme mít autobusový terminál za třicet miliónů, když nezvládáme ani základní úklid města.
odpovědět | #3 | 15.07.10 05:55
Autor: KM
Titulek:
Když už jsme u kritiky za odvoz odpadů, ještě jedna připomínka. Pokud popeláři vyhodí popelnici pro nevyhovující stav, nebylo by od věci dodat novou. Platíme nemalé peníze za odvoz odpadu, tak by bylo vhodné, aby jsme ho taky měli kam vyhazovat. Viz chybějící popelnice na sídlišti Chmelnice.


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky