Výstava 90 let skautingu v Chotěboři

Datum: 22. září 2010, 12:45
Autor: Jakub Hájek
Rubrika: Výstavy
V pátek 17. září byla v průběhu Skautského dne slavnostně otevřena výstava k 90 letům skautingu v Chotěboři. Výstava mapuje devadesátiletou historii skautingu v Chotěboři na starých dokumentech a fotografiích, dále pak současnou činnost oddílů. Přípravu si vzal na starost oddíl oldskautů.

Výstava probíhá ve skautské klubovně v Lazební ulici čp. 225 od 17. září 2010 do 5. října 2010. Výstava bude návštěvníkům v uvedeném období přístupna každé úterý, pátek, sobotu a neděli, vždy od 11 do 16.30 hodin.

Během výstavy bude k zakoupení kniha Skauting v Chotěboři, k mání budou i další upomínkové předměty.

Jste srdečně zváni!

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky