Vánoční výstava v muzeu

Datum: 24. listopad 2010, 09:26
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Výstavy
Tradiční vánoční výstava v Městském muzeu Chotěboř bude zahájena vernisáží dne
25. listopadu 2010 v 17 hodin. Ta letošní nese název Vánoční pečení. K shlédnutí budou staré formy na pečení, včetně ukázky cukroví napečeného podle receptů našich babiček, perníku Ivy Veselé a vizovického pečiva Jany Kovačkové.

Doprovodný program vernisáže zajistí dětský pěvecký sbor Kvítek.
Vánoční výstavu, která potrvá až do 9. ledna 2011 zpestří prodejní výstava obrazů chotěbořského výtvarníka Bohuslava Jirky. Otevřeno denně mimo pondělí 9 - 12 a 13 – 17 hodin. Otevírací doba přes svátky: 24.12. – zavřeno
25.12. – 13 až 17 hodin
26.12. – 13 až 17 hodin
31.12. a 1.1.2011 - zavřeno

V neděli 5.12.2010 od 13 hodin je pro Vás v prostorách muzea připravena ukázka zdobení vánočních perníků a tvarování vizovického pečiva.

Za pořadatelskou organizaci CEKUS Chotěboř Vás k návštěvě zve Mgr. Milan Čumpl,
vedoucí střediska Muzeum.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky