Nový videoklip chotěbořského Defragmentu

Datum: 22. květen 2012, 08:55
Autor: Jan Hudr
Rubrika: Hudba
Chotěbořská rocková skupina Defragment natočila na jaře letošního roku nový singl s názvem "Nespravedlivej svět." Aby toho nebylo málo, kapela připravila pro své fanoušky překvapení v podobě klipu právě k tomuto novému singl.

„Říkali jsme si, že by chtělo zveřejnění singlu něčím obohatit. Nemělo smysl singl vydávat na nějakém nosiči, tak jsme se rozhodli k písničce pořídit klip a pak jí prezentovat hlavně prostřednictvím tohoto klipu.“ Objasnil bubeník kapely Jirka.

Kluci nahrávali singl ve studiu Rápotice, necelý rok po natáčení 2. řadového alba Pouta. V Rápoticích vzniklo i Promo 2010.

„V Rápoticích to máme dost rádi. Rozdílem proti ostatním nahráváním bylo, že nám letos Honza Říha z tohoto studia nejen nahrával, ale dělal nám i producenta. Z výsledné nahrávky jsme byli fakt nadšení.“ sdělil baskytarista Sanko.

„Už v průběhu nahrávání jsme se navíc bavili o možnostech další distribuce klipu. A protože Honza Říha začal s amatérským nahráváním a stříhaním videí, domluvili jsme se na další spolupráci na videoklipu.“ dodal kytarista a zpěvák Honza.

Oproti posledním dvěma klipům, které byly natočené na pomalejší písničky a obsahovaly příběh, je tento klip bez příběhu, za to má ale daleko větší spád, rychlejší střih a je zkrátka živější.

Kytarista Šimon ke klipu řekl: „Chtěli jsme ten klip udělat jinak. V souvislosti s obsahem textu jsme se rozhodli potapetovat místnost novinovými články a pak jednoduše natočit klip bez jakéhokoliv příběhu, důraz má být prostě na obrazu, prostředí a střihách.“ Honza k tomu ještě dodal: „Co se týče střihů, tak natáčení pro nás bylo fakt náročný. Začínali jsme točit hned ráno, asi dvě hodiny v kuse točil jen Jirka bicí. Odpoledne jsme ten song hráli dohromady furt dokola. Na druhou stranu jsme si to ale neskutečně užili a doufáme, že se výsledek bude líbit.“

Na videoklip se můžete podívat zde:
http://youtu.be/qzVWsfwoe4Q?hd=1

„Poděkovat bychom chtěli samozřejmě Honzovi Říhovi ze studia Rápotice za veškerou práci jak na singlu, tak na videoklipu.“ dodal na závěr Jirka.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky