17. ročník festivalu Stock Dobrohostov

Datum: 13. srpen 2012, 08:56
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Hudba
V sobotu 18. srpna 2012 se na letním parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu uskuteční sedmnáctý ročník festivalu STOCK DOBROHOSTOV.

Festival v Dobrohostově od svého založení poskytuje prostor především zábavovým kapelám z Havlíčkova Brodu a okolí a je tradiční letní příležitostí k tanci a dobré zábavě. Letošní program složený z vystoupení sedmi vícežánrových a rockových kapel zpestří vystoupení taneční skupiny PSYCHO z Havlíčkova Brodu (street dance).

Program:
17.00 - TANDEM (Dolní Krupá)
18.20 - E.M.I.L. (Havlíčkův Brod)
19.40 - FORTUNA (Havlíčkův Brod)
21.00 - BASS ROCK (Havlíčkův Brod)
22.20 - LIQUID FACE (Chotěboř)
23.40 - ŠATLAVA (Přibyslav)
01.00 - ROCKLE (Jihlava)

V neděli 19. následuje festival 4. ročník festivalu dechových hudeb Dobrohostov

Předprodej vstupenek na oba festivaly probíhá v Městském informačním centru v Havlíčkově Brodě a od 16.8. také na letním parketu. Jednodenní vstupenky jsou v předprodeji za 100 Kč, na místě za 150 Kč. Zvýhodněné jsou i vstupy na letní parket do začátku programu v jednotlivých dnech: v sobotu do 17.00 hodin, resp. v neděli do 14.00 hodin je vstupné pouze 100 Kč.

V blízkosti parketu pořadatelé pro návštěvníky festivalu zajistí dočasné parkoviště bez poplatku. Areál letního parketu bude částečně zastřešen. Možnost občerstvení (festivalová krkovice, uzená klobása, široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů) v areálu za rozumné ceny patří k dobré tradici festivalu.

Hlavním partnerem festivalu je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.

Více informací na www.emilmusic.cz.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky