4. ročník festivalu dechových hudeb Dobrohostov

Datum: 13. srpen 2012, 09:03
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Hudba
V neděli 19. srpna 2012 se na letním parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu uskuteční čtvrtý ročník FESTIVALU DECHOVÝCH HUDEB DOBROHOSTOV.

Vedle tří dechovek z Vysočiny (VYSOČINKA, REBELKA a LESANKA) se poprvé v regionu představí dechová hudba STRAŇANKA ze Strání u Uherského Hradiště. Kapela oceněná tituly Absolutní mistr Evropy dechových hudeb 2009 a Vítěz Zlaté křídlovky 2008 v sedmdesátiminutovém vystoupení zahraje skladby ze své rozsáhlé diskografie čítající jedenáct alb. Festival dechových hudeb tradičně uzavře populární kapela VYSOČINKA. Pro návštěvníky festivalu je zajištěn autobusový svoz z Havlíčkova Brodu.

Program:
14.00 - LESANKA (Humpolec)
15.30 - REBELKA (Havlíčkův Brod)
17.00 - STRAŇANKA (Strání)
18.30 - VYSOČINKA (Humpolec)

V sobotu 18. předchází tomuto festival 17. ročník festivalu Stock Dobrohostov

Předprodej vstupenek na oba festivaly probíhá v Městském informačním centru v Havlíčkově Brodě a od 16.8. také na letním parketu. Jednodenní vstupenky jsou v předprodeji za 100 Kč, na místě za 150 Kč. Zvýhodněné jsou i vstupy na letní parket do začátku programu v jednotlivých dnech: v sobotu do 17.00 hodin, resp. v neděli do 14.00 hodin je vstupné pouze 100 Kč.

V blízkosti parketu pořadatelé pro návštěvníky festivalu zajistí dočasné parkoviště bez poplatku. Areál letního parketu bude částečně zastřešen. Možnost občerstvení (festivalová krkovice, uzená klobása, široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů) v areálu za rozumné ceny patří k dobré tradici festivalu.

Hlavním partnerem festivalu je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.

Více informací na www.emilmusic.cz.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky