Přímý přenos ze světové výstavy

Datum: 18. březen 2013, 13:53
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Výstavy
Kinosál Chotěboř – čtvrtek 11. duben 2013 – 20.00 hodin

EXHIBITION - přenosy ze světových galerií do kin

Rádi bychom vám nabídli další projekt z oblasti alternativního obsahu, který právě míří do evropských kin. Jedná se o sérii komentovaných výstav uznávaných malířů z předních světových výstavních síní a galerií s názvem EXHIBITION, jejíž podtitul přislibuje "globální revoluci přinášející největší světové výstavy do kina". Tato série navazuje na úspěch unikátního záznamu komentované výstavy souborného díla Leonarda da Vinciho, který proběhl na jaře 2012.

V letošním roce se budeme podle zájmu snažit uvést v rámci série Exhibition tři tituly, všechny budou do kin distribuovány pomocí satelitního přenosu:

Manet - Portraying Life z londýnské Royal Academy of Arts (11. dubna)
Munch - Munch 150 z Munchova muzea v Oslu a Národní galerie v Londýně (27. června)
Vermeer - Vermeer and Music z Národní galerie v Londýně (10. října)

Večerní přímé přenosy budou určeny široké veřejnosti, pro školy budou podle zájmu a naplnění hlediště případně připraveny s cenovou dohodou dopolední záznamy.

Série EXHIBITION začíná v dubnu sbírkou děl mapující kariéru Edouarda Maneta na výstavě v Royal Academy of Arts v Londýně. Červnová výstava, pořádaná ve spolupráci londýnské Národní galerie a Munchova muzea v Oslu, představuje neopakovatelnou příležitost zhlédnout největší množství Munchových obrazů na jednom místě. Třetí výstava, která se koná v Národní galerii v Londýně, poskytne divákovi jedinečný pohled na mistrovská díla Johannese Vermeera. Celým přenosem, který mimo jiné přináší exkluzivní pohled do zákulisí galerie, provází uznávaný historik umění Tim Marlow.

Dfélka přenosu – 90 minut.
Oficiální stránka série je http://www.exhibitiononscreen.com/.

Bližší informace naleznete
zde

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky