Rocková Lipnice je za dveřmi

Datum: 3. červenec 2013, 09:09
Autor: Ondřej Rázl
Rubrika: Hudba
Už jen několik dní zbývá do jubilejního 20. ročníku festivalu Rocková Lipnice. V amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou se hlavní program uskuteční v sobotu 13. července, připraven je i tradiční páteční večírek pro nedočkavce.

Hlavními hvězdami letošního ročníku jednoho z prvních porevolučních festivalů u nás bude Aneta Langerová a kapely MIG 21 a Mňága a Žďorp. „Vy, kteří chcete přijít na Rockovou Lipnici, tak se těšte! I my se na vás těšíme,“ říká frontman kapely MIG 21 Jiří Macháček. „Na dvacátý ročník Rockové Lipnice zvu úplně všechny, bude to určitě přijďte,“ připojuje se Petr Fiala z kapely Mňága a Žďorp.

Milovníci rocku se mohou těšit také na Škwor, Krucipüsk, Dogu a Premier. Line-up doplní i regionální kapely Žralok ve zdi a Soustrast. A protože jde o jubilejní ročník, pořadatelé připravili i překvapení. To si ale nechávají pro sebe.

Vstupenky na festival můžete stále koupit na tradičních předprodejních místech v okolních městech nebo v pobočkách sítě Ticketstream.cz. Více informací najdete na www.rockovalipnice.cz.


PROGRAM

Pátek
večírek pro nedočkavé


Sobota
13.00 – 13.40 ŽRALOK VE ZDI
14.00 – 14.40 SOUSTRAST
15.00 – 16.00 PREMIER
16.30 – 17.30 MŇÁGA A ŽĎORP
18.00 – 19.00 DOGA
19.30 – 20.30 KRUCIPÜSK
21.00 – 22.00 MIG 21
22.30 – 23.30 ANETA LANGEROVÁ
23.50 PŘEKVAPENÍ
24.00 – 01.00 ŠKWOR
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky