ROCK pro knihu

Datum: 3. říjen 2014, 10:01
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Hudba
V pátek 17. října 2014 se v Klubu OKO v Havlíčkově Brodě uskuteční první ročník akce ROCK FOR BOOK. Hudební večer na podporu knih (zvláště pak tištěných) je doprovodnou akcí 24. Podzimního knižního veletrhu.

Hlavní kapelou večera je NAŠROT. Havlíčkobrodská kapela za více než 25 let své existence vydala sedm studiových alb. Elektrický koncert kapely představí to nejlepší z vlastní produkce.

Jako předkapela vystoupí NICE NAVELS – rocková kapela ze Světlá nad Sázavou. Kapela hraje výhradně autorský repertoár, v roce 2012 vydala debutové album s názvem „2012“.

Popůlnoční after party roztančí LIQUID FACE ze Žďáru nad Sázavou – produkce světových hitů kapel jako Whitesnake, AC/DC, Van Halen, Def Leppard aj.

Program večera:
21:00 - MONSTER BALETKY – taneční vystoupení
21:05 - NICE NAVELS
22:30 - NAŠROT
00:30 - LIQUID FACE

Vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 150 Kč.
Předprodej vstupenek probíhá v obchůdku Tulipán v Horní ulici.

Hlavním partnerem akce jsou Tiskárny Havlíčkův Brod a.s.

Stránky akce na Facebooku: facebook.com/pages/ROCK-FOR-BOOK/707881242568358
x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky