Pošťácká pohádka

Datum: 19. srpen 2015, 20:20
Autor: Milan Knob
Rubrika: Divadlo
V neděli 20. září 2015 se od 17 hodin uskuteční v chotěbořském kině premiéra pohádky s názvem Pošťácká pohádka, kterou pro naše nejmenší diváky, ale nejen pro ně připravili členové divadelního spolku SCHOD z Chotěboře. Všichni jste srdečně zváni...
Divadelní spolek SCHOD Chotěboř.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #3 | 26.11.15 18:06
Autor: Milan Moc
Titulek:
Vážená redakce, píšete, že: "je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - neschazujte sami sebe a snažte se být objektivní".´
Myslíte, že se tento váš pokyn týká i "příspěvatelů" od xiaojun a miimo23?


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky