Stále nevíte, co je Dobropiknik?

Datum: 1. září 2015, 21:49
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kulturní akce
Horké léto se nám pomalu chýlí ke konci. Zdá se tedy, že je čas udělat si stejně jako roky předchozí pořádný piknik! Ba co piknik, Dobropiknik! Přijďte v pátek 11. září ve čtyři hodiny do geoparku místního gymnázia, kde se bude konat již třetí ročník Dobropikniku. Budete moci ochutnat slané i sladké laskominy, prožít pěkné odpoledne a navíc přispět na dobrou věc.

A co Vás letos kromě příjemné společnosti a jídla čeká? Od pěti se můžete těšit na barevné bubnování na drumbeny pod vedením chotěbořské rodačky Báry Polívkové. Pro Vaše děti máme nachystaný i výtvarný workshop. Studenti gymnázia si od šesti pro návštěvníky připravili komentovanou prohlídku tamější přírodní zahrady. A v neposlední řadě mnohé z Vás jistě zaujme netradiční koutek "gastropoezie".

V minulých letech byl výtěžek Dobropikniku věnován občanskému sdružení Benediktus a Dennímu stacionáři Chotěboř. V letošním roce podpoříme chotěbořskou Pečovatelskou službu, která výtěžek použije na úhradu části nákladů spojených s pořízením nového auta.

Vezměte tedy svou rodinu a přátele a přijďte si užít a přispět na dobrou věc...

Jste všichni srdečně zváni!

Dobrá společnost
x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky