Oldies disko v Tančírně

Datum: 4. září 2015, 11:08
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Hudba
CHOTĚBOŘ – Tančírna Panský dům – Náměstí T.G.Masaryka

Sobota – 19. září 2015 – od 21.00 hodin„DISKOTÉKA-POP&ROCK-OLDIES HITŮ“ Vás zve na „Bezstarostnou jízdu“ historií oldies diskohitů 60-90-tých let. Poslechnete si světové hity nejslavnějších zpěváků a skupin, jakými byli THE BEATLES, SMOKIE, QUEEN, ABBA, BONEY M, MODERN TALKING, PET SHOP BOYS, MADONNA, PHIL COLLINS, GEORGE MICHAEL, ROXETTE, DEPECHE MODE, CAMOUFLAGE, ALPHAVILLE, U2 a mnoho dalších.
Kromě zahraničních hitů je k dispozici široký výběr skladeb domácích interpretů a kapel : PETR NOVÁK, JIŘÍ SHELINGER, PETR MUK, OLYMPIC, KATAPULT, KAREL GOTT, HELENA VONDRÁČKOVÁ, MICHAL DAVID, DAVID KOLER aj.
Ozvučení akcí je zajištěno špičkovou zvukovou aparaturou firmy z USA „JBL“. Aktivní reproboxy série JBL PRX 600 o výkonu 4500 W zaručují posluchačům patřičný „sound“ a kvalitní poslech. Hlasitost hudby je seřízena v místě produkce tak, aby vyhovovala akustice sálu - prostoru a přání pořadatele. Všechny skladby jsou zahrané v originálu z CD kompaktních disků. Diskotéka je vybavena špičkovou technologií světelných laserových efektů. Sada naprogramovaných laserů vytváří pro návštěvníky akcí skvělé prostředí a atmosféru zábavy.DJ Ivan Mejsnar hraje od r. 1995 pod uměleckou AGENTUROU DISK-CENTRUM PRAHA. Její specialitou byla realizace zájezdových maxidiskoték po celé České republice (pod názvem MAXI DISCO SHOW PRAHA) s obsáhlým technickým vybavením. V současné době nabízí „DISKOTÉKA OLDIES HITŮ“ program s novou technologií světelných laserových efektů. Vytvářejí pro návštěvníky akcí vyjímečné, skvělé prostředí a atmosféru zábavy. Tak to si nenechte rozhodně ujít. Ivan patří mezi špičku ve svém oboru, vždy dokáže vytvořit skvělou náladu a výběrem skladeb se určitě trefí do srdíček i Vám. Zahrát písničku na přání pro něj rozhodně není žádný problém a když to všechno umícháme s dobrým pitím a chutným jídlem, tak budete mít skutečně skvělý zážitek. Vyndejte staré jeansy a přijďte si to do Tančírny pořádně užít!!! Pořadatel : CEKUS Chotěboř a Restaurace Panský dům

Bližší informace naleznete
zde

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky