Replicas relo." />

Replicas relo

Datum: 4. srpen 2016, 15:31
Autor: ZUŠ Chotěboř
Rubrika: Hudba
Vážení hudbymilovní přátelé,

dovolujeme si Vás co nesrdečněji pozvat na koncert, který, ač narychlo naplánovaný, slibuje jedinečné umělecké zážitky.

Jedná se o závěrečné koncertní vystoupení letošních absolventů Letních mistrovských hudebních kurzů Chotěboř 2016, které v našem městě probíhají již třetím rokem. Kurzy disponují výbornou kvalitou především zásluhou vynikajících lektorek, které je vedou, a v neposlední řadě i díky každoročnímu obsazení kurzů mimořádně talentovanými účastníky.

Koncert, který je vyvrcholením jejich společné práce, se koná již v pátek 5. srpna od 17:30 hodin v koncertním sále chotěbořské základní umělecké školy. Skvělí mladí hudebníci na něm vystoupí pod vedením dánských lektorek – paní profesorky Jytte von Rüden (akordeon) a paní profesorky Marty Líbalové (housle).

Věříme, že si najdete volnou chvilku po celotýdenním shonu a mimořádný páteční koncert mladých špičkových hudebníků si nenecháte ujít.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Milan Moc, ZUŠ Chotěboř

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky