Toulky okolím Českých Budějovic

Datum: 1. únor 2018, 13:47
Autor: Informační centrum
Rubrika: Informační centrum
Máte rádi jižní Čechy, konkrétně Českobudějovicko? Nenechte si tedy ujít cestopisnou přednášku Libora Drahoňovského, který nás pozve do pozoruhodných míst v nejbližším okolí Českých Budějovic. Navštívíme bývalé hornické město Rudolfov, Eliášovu štolu v Úsilném, která představuje jedinečné technické dílo sloužící k odvodňování zatápějících se stříbrných dolů v Rudolfově i v okolních vsích. V Lišově se dozvíme mnohé zajímavosti z historie města i věhlasné výroby nábytku. Dále se podíváme do Újezdu, Boršova nad Vltabou, Dobré Vody apod.

vstupné 50 Kč
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!





FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky