Pěšky přes Karpatský oblouk - z Čech do Banátu

Datum: 28. únor 2018, 10:25
Autor: Informační centrum
Rubrika: Informační centrum
Další z řad cestovatelských přednášek nás česká v pondělí 5. března od 17 hodin v podkroví knihovny. Cestovatelka Viktorie Hlaváčková nám přiblíží pěší putování ze Zlína přes ukrajinské a rumunské hory do Gerniku, malé české vesnice v Banátu na jihu Rumunska, kde se na čas usadila a pracovala u místních za stravu a nocleh. Poté následovalo půlroční dobrodružství v Karpatech, kde lidé mnohdy žijí mimo naše století.
vstupné 50 Kč
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky