Island - země ohně a ledu

Datum: 3. květen 2018, 09:49
Autor: Informační centrum
Rubrika: Informační centrum
Island je země známá svou neuvěřitelnou různorodostí. Najdeme zde aktivní sopky, spoustu vodopádů, gejzíry nebo horké kameny. Krajina se tu mění skoro stejně rychle jako počasí. Čeká nás několikadenní putování po jednom z nejkrásnějších pěších treků na světě „Laugavegur Trail”, který nás zavede až do známých Duhových hor. Poté budeme pokračovat autem okolo celého ostrova a navštívíme nejznámější místa, která bychom neměli za žádnou cenu minout.

Nenechte si ujít přednášku Vítka Novotného, která se koná v pondělí 7. května v 16 hodin v podkroví knhovny.

vstupné: 50 Kč.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky