Írán - pohled do zákulisí

Datum: 19. květen 2018, 10:45
Autor: Informační centrum
Rubrika: Informační centrum
Je Írán ďábelskou zemí? Jak se islám promítá do každodenního života? Neobvyklý a humornou formou podaný pohled do zákulisí země větší než celá střední Evropa nabídne autor dvou knih o současném Íránu RNDr. Jiří Sladký. Podíváme se k hrobkám světců, k nimž míří nekonečná procesí i na soukromé duchovní obřady, kam obvykle může jenom pravověrný muslim. Dozvíme se především mnoho zajímavostí ze všedního života této země, jak se baví mladí a starší, co smějí anebo nesmějí ženy a co naopak muži. Jak by se měl a naopak neměl chovat návštěvník z ciziny? Máme se v Íránu bát?

Přednáška se koná již v pondělí 21. května od 16 hodin v podkroví knihovny.

vstupné 50 Kč
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky