Gruzie vytesaná do skály

Datum: 5. květen 2019, 09:23
Autor: Informační centrum
Rubrika: Informační centrum
V pondělí 6. května se koná v podkroví knihovny další cestovatelská přednáška. Jiří Kalát, rodák z Havlíčkova Brodu, nám bude tentokrát vyprávět o Gruzii. Od vrcholků nádherných hor Kavkazu až po pláže Černého moře nalezneme v Gruzii mnoho perel. Města vytesaná do skal vypráví dávnou historii, hory čnějící k nebesům zase mnohé dávné legendy, kláštery prozpěvující o víře, místní vino motá hlavu a úžasná jídla plní žaludek. Místní lidé bývají drsní a mlčenliví, když ale pozvou poutníka k sobě, je to obrovský zážitek.

vstupné 50 Kč
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky