Čtenářská dílna a Pandora na cestách v Zastávce194

Datum: 20. listopad 2019, 09:46
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kulturní akce
V sobotu 23. listopadu 2019 od 20:00 se v Zastávce194 uskuteční další Čtenářská dílna - tentokráte budeme diskutovat o knize Klub rváčů amerického spisovatele Chucka Palahniuka. Tento román se proslavil i díky stejnojmennému kultovnímu filmu natočeném režisérem Davidem Fincherem.

Ale ještě předtím, již od 18:00, se těšte na literárně-kulturní podvečer s Pavlem Ctiborem z Revue Pandora.

Pavel Ctibor, redaktor Pandory a autor nominovaný na cenu Magnesia Litera, představí aktuální číslo časopisu s drobnými přesahy do minulosti. Kulturně-literární revue Pandora je literární a výtvarnou publikací, zaměřenou na současnou českou i překladovou literaturu, recenze, texty o výtvarném umění, hudbě i filmu. Čísla mají „tematická hnízda" přiblížená ukázkami z původní tvorby, rozhovory, fotografiemi a obrazovou přílohou.
x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky